Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én lennék a bunkó kegyetlen...

Én lennék a bunkó kegyetlen érzéketlen ha egy lány teszi-veszi magát előttem, én meg úgy teszek mintha észre se venném?

Figyelt kérdés

Bővebben: az osztályban van egy csaj, aki marhára próbálja felhívni magára a figyelmemet. Szólni nem szól hozzám éppen, de teszi-veszi magát előttem, mosolyog rám stb.

Mivel a csaj nem jön be nekem, eddig úgy tettem mintha észre se venném. Észrevettem persze, se hülye se vak nem vagyok.


Egy osztálytársam félrehívott és megkérdezte: vak vagyok? Nem veszem észre? Mondtam nem vagyok vak, észrevettem, de hát nekem nem kell a csaj, tőlem aztán kuncsoroghat.


Kis ideig csönd volt, majd többen is azt mondták rám: egy kegyetlen, érzéketlen, bunkó vagyok-hát nem veszem észre, hogy a földön kúszik utánam?

És akkor újra elmondtam, hogy de észrevettem, nem NEM KELL a csaj, így mi a francot kezdjek a kuncsorgásával?


Én lennék a kegyetlen, a bunkó, mert nem állok le jópofizni, meg hazug módon flörtölni egy olyan csajjal, aki úgyse kell? Esélytelen nálam.


Sztem akkor lennék a bunkó, kegyetlen, ha leállnék vele, aztán közölném vele, hogy nagyon aranyos vagy meg minden (minden szép hazug kamu…) de hát nem kellesz.


2014. máj. 4. 09:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Paraszt vagy fiam. Én vagyok a kérdező akit leoltottál. Oldd meg magad.
2014. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

oldja meg a halál. tőlem meg is szakadhat a csaj ahol van.


Oldd meg magad.

2014. máj. 5. 20:52
 23/25 anonim ***** válasza:
15:31kor válaszoltam, hogy igazad van, de most már engem is idegesít a paraszt viselkedésed. ha tényleg nem levegőnek tudnád nézni a csajt, akkor nem zavarna tőle egy ilyen kis hülyeség, hogy nyomul, és nem panaszkodnál ennyit...
2014. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
ja hát itt a tableten gép előtt pötyögni az nem kerül semmibe
2014. máj. 6. 09:01
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
bunkó vagy de nem azért mert nem foglalkozol a csajjal, hanem ahogy reagálsz a válaszolókra, ha segítséget akarsz kérni akkor kultúráltan is el lehet küldeni a fenébe nem csak ilyen nyóc keres IQ szint alatti stílusban és ha annyira nagy az arcod akkor ezt egyedül is megtudtad volna oldani,de mivel tutyimutyi vagy nem voltál képes a csajt félrehívni és azt mondani kopjon le.Ehhez nem kell sok ész.
2014. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!