Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tudja egy lány, hogy...

Ha tudja egy lány, hogy bejössz neki miért ilyen érzéketlen?

Figyelt kérdés
VAn egy csaj aki sírt a vállamon a barátja miatt, most minden okés, lenyugodott, Tudja, mondta, hogy tetszik nekem is. Ma mutogatja a képét a barátnőjének, hogy ő jó volna nekem. Ez nem érzéketlenség? Szar kedvem is lett. Most nem lesz errefele egy hétig, de ha visszajön megmondom neki, hogy boldoguljon magától, ne csak akkor legyen kedves amikor igazat adok neki a kapcsolatával kapcsolatban. Vélemények? Ugye gáz ez a helyzet? amúgy 26 éves én 29
2013. júl. 19. 18:00
 1/7 A kérdező kommentje:
meg nem adja meg az email címét is, mert minek? :P mintha nem is tudom azt kértem volna, hogy adja meg a telószőmát vagy azt, hogy mikor jön meg neki. Amúgy meg olyakat elmesélt, hogy nem sok embernek, a bajairól, amikor meg valami kontakt kéne, hárít. Kinek van kedve ennyi évesen támasznak lenni, kisírja magát, a xar kapcsijában utána meg jól elvan. Sok ilyen buta liba van a világon.
2013. júl. 19. 18:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Neki nem kellesz "úgy", viszont mégis élvezi a társaságod, ezért össze akar hozni a barátnőjével, ez kedvesség, jobban esne ha azt mondaná hogy nem kellesz neki?
2013. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, de legalábbis én fordított esetben én nem tennm ezt. Ez megalázása a másiknak én így veszem. Értem én, hogy nem kellek úgy, de tökre felesleges volt neki ecsetelni a gondjait hogy mit várhat a csávójától is. Meghallgatja, sírt is, de tipikus olyan, hogy ugyanúgy marad a xarban.
2013. júl. 19. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz, startolj rá a barátnőjére.
2013. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezért poén ez a dolog, hogy amúgy ők 45 km-re laknak szóval nem is helyi a csaj. Azért is tartom tök feleslegesnek, hogy ajánlgatja nekem őt. meg most szakított valakivel három év után meg nem tisztelte a csávó, majd pont én kellek neki munkanélküliként. Mindegy szerintem érzéketlenség tőle nah. Szerzek én magamnak, ne ajánlgasson senkit sem.
2013. júl. 19. 18:31
 6/7 anonim válasza:

Szerintem pedig mivel sírt neked, tehát rossz kedve van a volt vagy jelenlegi pasija miatt, kicsit azt akarta, hogy érezze, hogy valaki viszont nagyon akarja őt.


női logika:). tehát azt várta, hogy mond, hogy neked nem a barátnője hanem ő kell. Ettől függetlenül nem biztos, hogy akar is tőled valamit, csak magában akar megerősítést.

2013. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a barátnőjét tegnap óta ajánlgatja, mutatja nekem a narancsbőrét is, úgy, hogy lehuzta a rövidnadrágját a bugyiig. pfffff meg kedden is olyan közel jött hozzám majdnem megcsókoltam. mondtam, is neki, hogy majdnem rámentem, mondta, akkor, hogy nem akarja, neki barátja van, ne éljem bele magam. Most hiába xar a kapcsija, most mennek közös lagziba, de a srác amúgy megalázóan beszél vele sokszor és ezt nem szereti meg nem ölelgeti, stb. szexet is mondta, hogy nem egy túlzásba vivő srác, pedig vagány a gyerek, csak fontosabb neki az anyja mint a barátnője. én ezért sajnáltam meg, de ahogy viselkedik picit kibújik a szög a zsákból amúgy.
2013. júl. 19. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!