Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én lennék a bunkó kegyetlen...

Én lennék a bunkó kegyetlen érzéketlen ha egy lány teszi-veszi magát előttem, én meg úgy teszek mintha észre se venném?

Figyelt kérdés

Bővebben: az osztályban van egy csaj, aki marhára próbálja felhívni magára a figyelmemet. Szólni nem szól hozzám éppen, de teszi-veszi magát előttem, mosolyog rám stb.

Mivel a csaj nem jön be nekem, eddig úgy tettem mintha észre se venném. Észrevettem persze, se hülye se vak nem vagyok.


Egy osztálytársam félrehívott és megkérdezte: vak vagyok? Nem veszem észre? Mondtam nem vagyok vak, észrevettem, de hát nekem nem kell a csaj, tőlem aztán kuncsoroghat.


Kis ideig csönd volt, majd többen is azt mondták rám: egy kegyetlen, érzéketlen, bunkó vagyok-hát nem veszem észre, hogy a földön kúszik utánam?

És akkor újra elmondtam, hogy de észrevettem, nem NEM KELL a csaj, így mi a francot kezdjek a kuncsorgásával?


Én lennék a kegyetlen, a bunkó, mert nem állok le jópofizni, meg hazug módon flörtölni egy olyan csajjal, aki úgyse kell? Esélytelen nálam.


Sztem akkor lennék a bunkó, kegyetlen, ha leállnék vele, aztán közölném vele, hogy nagyon aranyos vagy meg minden (minden szép hazug kamu…) de hát nem kellesz.


2014. máj. 4. 09:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

...azért ha rövid időn belül nem veszi észre magát a leányzó, akkor akár vicces formában is, vagy közvetett módon, hogy ki tudja belőle logikázni, négyszemközt odamondhatsz neki valami olyat, amiből leveszi, hogy nincs esélye.


Bár, most, hogy ez így a többiek számára kiderült, valószínűleg hozzá is el fog jutni elég hamar.

2014. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj, hogy nem állsz le vele flörtölni. Azzal van a probléma, hogy nem beszéled meg vele négyszemközt, hogy nem akarsz tőle semmit. Ha nagyon beléd van esve, akkor nem fogja észrevenni magától, hogy átnézel rajta. Vedd már emberszámba, könyörgöm! Menj oda hozzá, mikor egyedül van, mondd meg neki kedvesen, hogy ezt így nem kéne folytatni. Ennyi.
2014. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

ja és azt még nem mondtam hogy elhangzott a szokásos gyanú is: biztos meleg vagyok...


na erre aztán végképp elborult az agyam-és ha meleg lennék, ugyan kinek van köze hozzá?

azzal ismerkedek akivel akarok (vagy nem akarok).

2014. máj. 4. 09:47
 4/25 A kérdező kommentje:

folytatni???


nincs mit folytatni. el se kezdtük. és nem is fogjuk.

van szeme, van agya (ha van...), vegye észre magát. ennyi részemről.


>>>>

hogy ezt így nem kéne folytatni. Ennyi.

2014. máj. 4. 09:48
 5/25 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2014. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Igen, mondjuk az is igaz ebben a történetben, hogy ha a lány kezdeményez, akkor hogyan várható el a fiútól a szóbeli kommunikáció, ha a lány se mond semmit...


Szóval ha a lány is csak testbeszéddel, jelzésekkel kommunikál, akkor jogos, hogy a viszonzás is kölcsönös, és a válasz is csak testbeszédben, és jelzésekben (vagy a hiányukban) nyilvánul meg.


Ezzel együtt mégis azt mondom, hidd el, nem éri meg játszani az érzelmekkel, az nagyon primitív és pitiáner dolog.

Szóval egyáltalán nem biztos hogy van elég agya hogy felfogja a visszautasítást.

És akkor igenis, elég férfinak kell lenned ahhoz, hogy félrehívd, őszintén elmond neki a véleményed.

Még ha akkor zavarban is lesz, és utálni is fog, és nem fogja fel, hogy hosszútávon jót teszel vele, akkor is meg kell tenned.

Legalább egyikőtöknek felnőttként kéne viselkedni, és mivel neked nőttek tökeid, ( akkor ha nem változik semmi,) ezt neked kell bevállalnod.

2014. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell,hogy lelkiismeret furdalásod legyen,nem játszol más érzéseivel,az nem itt kezdődik.Mivel a lány neked semmit sem mondott konkrétan,te nem tartozol semmiféle elszámolással sem a lány sem a többiek irányába.Nem irtad,hogy hány évesek vagytok,valószinüleg vagy tapasztalatlan a leányzó és nincs képben a férfiak viselkedését illetően vagy egyszerűen nem ismeri a nemet.

Ne mondj neki semmit,mert azzal meg aláásnád az önbizalmát.

2014. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
Kérdezd,meg a többiektől,hogy szerintük szép e és normális viselkedés e egy nőtől ha a földönkúszik egy féri előtt.Mond meg nekik,hogy te nem tudsz felnézni az ilyen nőre aki fut utánad.Majd visszakerül a lány fülébe és talán elszégyelli magát.
2014. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy bunkó. Hülyék az osztálytársaid...
2014. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a helyzetet nem kéne folytatni, úgy értettem...

Igen, úgy gondolom bunkó vagy. Mert hagyod, hogy a lány, aki beléd van esve rendszeresen megalázza magát az osztálytársaid előtt. Nem jó dolog, hogy ezt csinálja, de ha magától nem veszi észre magát, akkor rá kell segíteni... Te vagy a fiú, egy rövid beszélgetés nem fájna neked, ő meg persze, megbántva érezné magát utána, de hosszútávon jobban kijönne a dologból. Egyébként meg ismered azt a lányt? Mert a "van egy csaj az osztályban" jelző nagyjából annyit tesz, hogy vagytok vagy 30-an, megvan a kis baráti köröd, a lányt meg annyira ismered csak, hogy "xy így-úgy tanul, van egy kutyája, egy öccse, és tetszem neki". Vagy már ezzel is sokat mondtam. Kedvesen el lehet utasítani, hogy ne csináljon hülyét magából a fél osztály előtt miattad, még barátkozni sem kell vele. Persze lehet, jó barátok tudnátok lenni, nem tudhatod. Ami pedig a stílusodat illeti... "Kuncsorog". Ez elég bántó kijelentés. Ha más is ezzel a szóval illeti a viselkedését, akkor jobban megalázza magát, mint gondolnád. Egy rövid, kultúrált beszélgetés nem fájhat.

Ha meleg lennél, nem lenne köze hozzá senkinek. Ahhoz sincs közük, hogy nem jön be a lány. De ahhoz igenis van, ha látják, mennyire csúszik-mászik egy ilyen érzéketlen, egoista srác után a kislány. Mert van bennük annyi, hogy sajnálják. Benned látom, nincs. Ezért is illetelek ezzel a két bántó jelzővel. Nem jutott eszedbe, hogy lehet, gátlásos a lány, annyira, hogy nem mer megszólítani? Alázd csak meg még jobban, azzal sokat segítesz neki, tényleg! Miért ennyire tapintatlanok az emberek egymással? Vállad már fel a konfliktust, ha probléma van!

2014. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!