Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én lennék a bunkó kegyetlen...

Én lennék a bunkó kegyetlen érzéketlen ha egy lány teszi-veszi magát előttem, én meg úgy teszek mintha észre se venném?

Figyelt kérdés

Bővebben: az osztályban van egy csaj, aki marhára próbálja felhívni magára a figyelmemet. Szólni nem szól hozzám éppen, de teszi-veszi magát előttem, mosolyog rám stb.

Mivel a csaj nem jön be nekem, eddig úgy tettem mintha észre se venném. Észrevettem persze, se hülye se vak nem vagyok.


Egy osztálytársam félrehívott és megkérdezte: vak vagyok? Nem veszem észre? Mondtam nem vagyok vak, észrevettem, de hát nekem nem kell a csaj, tőlem aztán kuncsoroghat.


Kis ideig csönd volt, majd többen is azt mondták rám: egy kegyetlen, érzéketlen, bunkó vagyok-hát nem veszem észre, hogy a földön kúszik utánam?

És akkor újra elmondtam, hogy de észrevettem, nem NEM KELL a csaj, így mi a francot kezdjek a kuncsorgásával?


Én lennék a kegyetlen, a bunkó, mert nem állok le jópofizni, meg hazug módon flörtölni egy olyan csajjal, aki úgyse kell? Esélytelen nálam.


Sztem akkor lennék a bunkó, kegyetlen, ha leállnék vele, aztán közölném vele, hogy nagyon aranyos vagy meg minden (minden szép hazug kamu…) de hát nem kellesz.


2014. máj. 4. 09:31
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Na álljunk már meg!

Ilyet még nem b**szott a világ!

Konfliktus? Milyen konfliktus? Nekem aztán nincs konfliktusom, nekem levegő az a lány.

Más kutyája odaszarik a lábtörlőmre (és nem az enyémre) és még én takarítsam fel?


Hát mi közöm van hozzá?

Tán én kényszerítem hogy hülyét csináljon magából? Csináljon! C'est la vie!

Van szeme van agya HASZNÁLJA!

Vagy viselje a következményeket.



>>>>

Vállad már fel a konfliktust, ha probléma van!

2014. máj. 4. 14:47
 12/25 anonim ***** válasza:
40%

Hagyd, itt mindenki szereti megjátszani a Teréz anyát...

Szard le azt a lányt, majd észbe kap. Ha nem, az az ő baja.

2014. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
magától nem fog elhúzni ha eddig sem tette szóval szólj rá.
2014. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a lany?
2014. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

nem mindegy? mondtam hogy nem kell.

ez válasz is a kérdésre.


>>>>

Hogy néz ki a lany?

2014. máj. 4. 19:19
 16/25 anonim ***** válasza:
42%

Szomorú, ha ezt nem érzed konfliktushelyzetnek... Van egy lány, aki nem a legszebb, de odavan érted, te pedig levegőnek nézed, és hagyod, hogy megalázza magát miattad többször az osztály előtt. Gratulálok. Nem kell Teréz anyának lenni, hogy legyen benned annyi tisztelet az embertársad felé, hogy nem hagyod szenvedni.

"Mondtam, hogy nem kell". Mintha egy tárgyról beszélnél. Undorító. Mégis mi a franc bajod van azzal a lánnyal? Persze, nem egy szépség, ennyi lejött. És idegesít, hogy koslat utánad. De tudsz róla bármit is ezen kívül?

2014. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

nem, nem tudok.

és tudod mennyire érdekel? mint az a légy amit most legyintettem arrébb mert itt dongott a fejemnél.


nem tetszik, ezen kívül mást nem is érdemes tudnom róla.


>>>>

De tudsz róla bármit is ezen kívül?

2014. máj. 4. 21:12
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire beszűkült vagy, akkor sajnállak. Azért remélem, észhez tér a lány, hamar.
2014. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Horus magnus est ***** válasza:
66%

Szimpatikus ember vagy :)

És szerintem sem te vagy a bunkó, most ha hülyét csinál magából, az az ő baja.

2014. máj. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

BOCS AZ OFF-ÉRT, de e bunkózzátok már le a kérdezőt, nyilván ideges, bárki az lehetne, akit ilyen módon "zaklatnak". Egyébként meg hogyan írná ki ezt a kérdést máshogy? "az osztályban van egy csaj" mi ezzel a probléma? A kérdés lényegét nem befolyásolja, hogy van-e kutyája, csellózik, szereti az olaszos kaját, szőke, kék, szemű 176 centis...stb. A hangsúly azon van, hogy egy osztálytárs, aki teszi magát...


Kedves kérdező! Igazad van. Akkor lennél bunkó, ha bájcsevejbe kezdenél vele és hagynád, hogy tovább éljen az álomvilágában, meg reménykedjen. Most, hogy a többiek is tudják, NEM KELL neked, valószínűleg neki is elmondják, bár ez NEM biztos. Szóval ha nem száll le rólad, akkor két dolgot tehetsz:

a)Elviseled a nyomulását, és továbbra is levegőnek nézed, ami véleményem szerint neked nem okoz nehézséget(gondolom az zavar h a többiek sajnálják, és ez miatt téged b*szogatnak, meg leb*ziznak, sajnos ez a tendencia, mert a legtöbb pasi kihasználná a helyzetet, ami meg őket minősíti)

b)Félrehívod, és udvariasan megmondod neki, hogy ez téged zavar, hogy ő a mártír, és az egész osztály azon csámcsog, hogy te kegyetlen vagy, úgyhogy legyen kedves és fogja vissza magát.


Ja és nem vagy se bunkó, se kegyetlen, sem pedig érzéketlen, pedig én lány vagyok :D Ezt úgy hívják, hogy korrekt(de csak akkor ha megmondod a szemébe h szálljon le rólad).

2014. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!