Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek még?

Mit tegyek még?

Figyelt kérdés
Az van hogy a kémia tanárom győlöl. Nagyon rosszul esik hiszen sose voltam 4es belőle mindig 5ös. Nem hazudok ha azt mondom nem vagyok egy kémia zseni mert átlagosan tudom, de mivel szorgalmas vagyok és nagyon sokszor jelentkezem az óürán próbálkozok és ebben az évben is csak 5 öseim voltak, azt hittem jónak tart. Lassan másfél éve szemét velem. A többi emberrel normáisan és kedvesen beszél na de velem mint egy rossz kutyával, ha oldalra fordulok rámordít hogy mit csinálok. De ez az ordítás nem rászólás, hanem ordítás!!! Az egész osztály kiabál nevet stb. én kérek egy lapot a szomszédtól megint rámordít. Sokszor annyira leszid hogy már majdnem elsírom magamat és csendben ülök tovább. Közben amior aktívan viselkedem soha meg sem dícsér táblához sose hív ki semmi pozitív. Kiselőadásomat amit egyedül én tanultam meg sokféle forrást haszmáltam, vagyis egyszóval magasan jobb olt mint a többiemberé, lefikázta, állandóan közbe szólt rajtam kívül mindenkit megdícsért. Rgyszer mégkérdeztem hogy van e valami baja vele, mert akkor változtatok rjta, lenézően rámpillantott és annyit mondott :nincs! De nem hagyta abba! Minden oszitársam előtt megaláz, nyilvánosan közli h utál(nem szóba hanem viselkedésben). Betelt a pohár, másfél éve hallgatok. Odamentem elmondtam udvariasan hogy én is megédemlem a RENDES EMBERI HANGOT, tehát nem kértem hogy nyalja ki a fenekemet, meg hogy mondja meg mi a baja velem..erre ő közölte hogy a hozzá nem értésem a baja.! Na ez olyan megdöbbentően hatott,pont én aki tanul aki 5öst ír, aki órán aktív. Anyumnál is betelt ezzel a pohár, de félek hogy csak jobban megharagszik ha anya beszél vele! Mit tegyek?:O

2013. ápr. 14. 00:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat az írásos hibákért indulatosan írtam:)
2013. ápr. 14. 00:11
 2/2 Ágh Ferenc válasza:
Szerintem várd ki, mi lesz, ha anyukád beszél vele! Re csak tanulj tovább, ahogy eddig!Esetleg ha van mobilod, amivel lehet felvenni hangot, próbálj meg egy felelésedről felvételt csinálni és ha úgy viselkedik, mint eddig, akkor mutasd meg otthon! Máshol ne használd fel, inkább az osztálytársaidat próbáld meg rávenni, hogy álljanak ki melletted, mert ha igazad van, akkor ezt sokan látják és hallják! Lényeg, hogy bírd ki már év végéig úgy hogy igyekszel tanulni, hogy bármikor be tudd másnak is bizonyítani, hogy tudsz, ha szükség lenne rá!
2013. ápr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!