Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanít az egyetemen egy rosszin...

Tanít az egyetemen egy rosszindulatú professzornő, akinek parókája van, mert rákos. Mi lenne, ha előadás alatt kirohannék hozzá, és letépném a fejéről a parókát?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon aljas nő, mindenkit kínoz, ez az egyetlen öröme. Mindenkivel gúnyolódva, lealázóan beszél. Azt hittük, hogy a betegség majd megszelídíti, de csak még gonoszabb és még keserűbb lett. A lányok már sírva és gyomorgörccsel mennek be órára. Az egész évfolyam azt akarja, hogy tépje le valaki a fejéről a parókát, szégyenüljön meg végre. Ő már annyiszor megszégyenített másokat. Minden előadáson gonoszkodik az emberekkel, szurkálódik, akkor boldog, ha odadöf minden hallgatónak egy-egy jól kigondolt sértést. Miért él az ilyen ember? A múltkor pl. azt mondta nekem az egész évfolyam előtt, hogy egy jövendő mérnöknek nem formás lábakra van szüksége, hanem arra, hogy a fejében is legyen valami káposztalén és erotikus gondolatokon kívül (éppen rövidnadrágban ültem előadáson). Mi jogon mondott ilyet?

2020. szept. 15. 09:31
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy troll vagy amugy, nem egyetemista. De aki ilyet tesz, az nem kulonb, akinek ez jut eszebe, az nem erdemel jobbat.
2020. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
98%

"Az egész évfolyam azt akarja, hogy tépje le valaki a fejéről a parókát"

Nekem is volt hasonlóan szemétláda tanárom, csak a gimiben. Évek teltek el, és teljes szívemből a mai napig gyűlölöm, sokszor legszívesebben székestől felborítottam volna a vén szatyrot, de azzal mit oldok meg? Semmit. Én lettem volna az a kis bajkeverő, aki szegény Marika nénit bántotta. Jobb esetben csak kirúgtak volna a suliból... :D Most ha te odamész és letéped egy rákos ember parókáját, azzal mit érnél el? Mire számítasz? Tapsviharra és nagy happy endingre? Ó, nem. A szemtanúk kínos csendben, sokkolva néznék végig, akármennyire is utálják a nőt. Lehet "szépíteni", hogy direkt gonoszkodik, visszaél a hatalmával, DE a sztori lényege akkor is az lenne, hogy te odamennél egy rákos beteghez, akire pillanatnyilag egy csapat ember figyelme irányul, és letépnéd a fejéről a parókát, ezzel megaláznád és viccet csinálnál a betegségéből. Így nem a rosszindulatú tanárod alázod meg, hanem egy rákos embert. Azt pedig gondold végig, hogy az ilyen szintű megalázás, vagy simán csak valaki megalázása semmivel nem tesz téged jobb emberré, mint amilyennek te ezt a tanárt tartod! ;)

Remélem, hogy a kérdés és a kommentjeid csak ("csak") pillanatnyi indulatból születtek meg és nem gondolod komolyan, hogy jó hecc lenne ilyet tenni. Ha mégis, számolj azzal, hogy ha ezt megteszed, akkor kivágnak az egyetemről mint macskát xarni. Full jogosan.

2020. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!