Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha lány létemre...

Mit csináljak, ha lány létemre undorodok a lány munkatársaimtól? 19-20 körüli, amúgy gyönyörű lányok mindenkivel szexelnek.

Figyelt kérdés

Egyszerűen hányingerem van ettől, meg a csúnya, primitív beszélgetéseiktől. Még a csúnya főnökök is dugják őket, akik úgy néznek ki, mint smeagol. WTF?! Ennyire féltik a szaros, nettó 150 ezres melójukat? Ennyire nincs méltóságuk?

Egy tárgyak, akikbe beleürítenek a férfiak, vagy zsebkendők értékének a szintjén vannak, amibe beleereszti valaki a cuccost és dobja a kukába.

Értem én, hogy egy érettségit igénylő melónál olyan munkatársaim is lesznek, amilyenek... na de akkor is, ez undorító.

1 évet kihagytam érettségi és egyetem közt, mert emelten is meg akarom írni a matekot, plusz felsőfokú nyelvvizsgafelkészítőre járok.

Máshol is ilyenek a lányok? Vagy csak én fogtam így ki?



2017. aug. 14. 20:10
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
81%

# 28


Na valaki kurv-okosat akart oltani, de csak megmutatta, hogy mekkora fogyatékos. :D

2017. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
42%
Pont hogy akik végigriherongyoskodják az életüket, azok lesznek gyerektelen szinglik 40 évesen is.
2017. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
84%

"Inkább ezek a lányok lesznek 35-40 évesen is még egyedül, 10 macskával. A normális lányok meg férjhez mennek, és gyerekeik lesznek."


Ez így nem teljesen pontos, mivel feltételezi, hogy a kérdező a normális, aki meg kefél orrba-szájba (a főnökével is akár), meg mindenféle módokon "éli világát", az nem.

Pedig hát igazából pont fordítva van.

2017. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
43%

#31


Még szerencse, hogy te itt vagy nekünk agynak. :)

2017. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Diplomás munkahelyen, diplomás lányokkal is van ilyen. Csak ott elő is léptetik őket. Példa: SSC, multi. Diplomás lány dugott a teamleaderrel. Na kit léptettek elő 1 hónap múlva? Ki kapott fizetésemelést? nem, mi, akik évek óta ott voltunk, hanem ez a lány, aki 3 hónapja volt csak ott. Úgyhogy igen, előny ribizlinek lenni.
2017. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
66%

# 35


Egyébként igazad van, főleg SSC-knél. Gazdasági, bölcsész szakos lotyók többsége ilyen helyekre kerül, szóval jogos ez is. Egyetem alatt is szép kis karriert befutottak már, ami a nemi életüket illeti, akár támogatót (sugar daddy, prostiskodás lightos formája, puncs.hu-val mi sem egyszerűbb manapság) is tartanak.

2017. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

# 33


Annyira izzadságszagú a vergődésed, ennyire magadra ismertél a kérdésben? :)

2017. aug. 25. 15:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!