Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha lány létemre...

Mit csináljak, ha lány létemre undorodok a lány munkatársaimtól? 19-20 körüli, amúgy gyönyörű lányok mindenkivel szexelnek.

Figyelt kérdés

Egyszerűen hányingerem van ettől, meg a csúnya, primitív beszélgetéseiktől. Még a csúnya főnökök is dugják őket, akik úgy néznek ki, mint smeagol. WTF?! Ennyire féltik a szaros, nettó 150 ezres melójukat? Ennyire nincs méltóságuk?

Egy tárgyak, akikbe beleürítenek a férfiak, vagy zsebkendők értékének a szintjén vannak, amibe beleereszti valaki a cuccost és dobja a kukába.

Értem én, hogy egy érettségit igénylő melónál olyan munkatársaim is lesznek, amilyenek... na de akkor is, ez undorító.

1 évet kihagytam érettségi és egyetem közt, mert emelten is meg akarom írni a matekot, plusz felsőfokú nyelvvizsgafelkészítőre járok.

Máshol is ilyenek a lányok? Vagy csak én fogtam így ki?



2017. aug. 14. 20:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
74%
Te is tudod, hogy érdekből. Nem értem mi a kérdés.
2017. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Úgysem lesznek előléptetve.
2017. aug. 14. 20:26
 3/37 anonim válasza:
19%
Ilyen gusztustalan moslék az összes nő.
2017. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%

Miből gondolod, hogy egy diplomás csaj nem lenne ilyen? :DD

Ne egy darab papír alapján rendszerezd a nőket, mert ez elég demagóg felfogás.

Mondjuk a kérdést én se értem, elfikázod a kollégákat mekkora ribizlik, aztán betolsz egy kis infót hogy te mekkora jó vagy már, epic logic 😂

2017. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Hát én nem vagyok ilyen, és még sok értelmes kiscsaj létezik.

De sajnos tényleg sok riherongy van!

2017. aug. 14. 20:28
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, hogy te ne állj be te is ebbe a fajtába, hanem élj az általad helyesnek vélt módon. Gratulálok ennek a nézetednek, sok ilyen lány van igen, én is már futottam össze olyan lánnyal egy fesztiválon, aki nagyon szép volt, és felajánlotta, hogyha elviszem x-y helyre, akkor lepippant, vagy ha bejövök neki akkor több is lehet. Lehet én vagyok a hülye, nyugodtan nézzetek annak, de én nem mentem emiatt 80km-t, ahonnan mehettem volna még vissza oda, plusz még haza is további kb 150km-t, és lehet át is vert volna. Szóval helyes úton jársz, így tovább :) 21F
2017. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
42%

# 4


Én meg a válaszodat sem értem, hogy látsz összefüggést olyan dolgok közt, amiknek semmi köze egymáshoz. A kérdező írta, hogy még nem felvételizett, azért dolgozik ezen a helyen. Mit nem értesz?

Bár az emojik alapján lehetsz 17 éves, szóval elnézem.

2017. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Minek foglalkozol velük? Ennyire újdonság lenne, h a nők és a férfiak meg úgy az emberek (!) között vannak normálisak és gyökerek is? :D
2017. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
22%
A férfiakban manapság több tartás van, mint a nőkben.
2017. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

"Minek foglalkozol velük? "


Mert a munkatársaim? Mondjuk a pletykálkodás az egyik kedvenc tevékenységük, szóval ők is foglalkoznak velem, nem kell sajnálni szegénykéket. :D

2017. aug. 14. 20:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!