Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha lány létemre...

Mit csináljak, ha lány létemre undorodok a lány munkatársaimtól? 19-20 körüli, amúgy gyönyörű lányok mindenkivel szexelnek.

Figyelt kérdés

Egyszerűen hányingerem van ettől, meg a csúnya, primitív beszélgetéseiktől. Még a csúnya főnökök is dugják őket, akik úgy néznek ki, mint smeagol. WTF?! Ennyire féltik a szaros, nettó 150 ezres melójukat? Ennyire nincs méltóságuk?

Egy tárgyak, akikbe beleürítenek a férfiak, vagy zsebkendők értékének a szintjén vannak, amibe beleereszti valaki a cuccost és dobja a kukába.

Értem én, hogy egy érettségit igénylő melónál olyan munkatársaim is lesznek, amilyenek... na de akkor is, ez undorító.

1 évet kihagytam érettségi és egyetem közt, mert emelten is meg akarom írni a matekot, plusz felsőfokú nyelvvizsgafelkészítőre járok.

Máshol is ilyenek a lányok? Vagy csak én fogtam így ki?



2017. aug. 14. 20:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
50%

"A férfiakban manapság több tartás van, mint a nőkben."


Egymással dugnak? Nem, hanem a férfi főnökökkel. Akkor miről beszélsz? Ráadásul ők az undorítóbbak, mert kihasználják a "hatalmukat".

2017. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Hatalomkihasználásról szó sincs.
2017. aug. 14. 20:41
 13/37 anonim ***** válasza:
89%

#7 válaszolónak

A kérdező célzott arra ezzel a mondatával, hogy a diplomával nem rendelkezők között gyakrabban előfordul ez a fajta viselkedés.

" Értem én, hogy egy érettségit igénylő melónál olyan munkatársaim is lesznek, amilyenek... na de akkor is, ez undorító."

Gondolom a 4-es válaszoló erre reflektált.

2017. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
74%

"Még a csúnya főnökök is dugják őket, akik úgy néznek ki, mint smeagol"

Mert ha valaki csúnya kevesebb joga van szexhez?

És az ilyenekből lesznek diplomások...

2017. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
43%

"diplomával nem rendelkezők között gyakrabban előfordul ez a fajta viselkedés"


És? Igaza van. A műkörmös, szolis ringyó nem a Morgan Stanley-nél fog pénzügyeket elemezni vagy szoftvert fejleszteni, Marketing asszisztensként dolgozni stb. stb., hanem valami bótba' vagy bevásárlóközpontba játssza a pitsáját az esetek többségében vagy hoszteszkedik valahol.


Kivételek mindig vannak mindkét oldalon, ezt senki sem vitatta.

2017. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
88%

Pedig valamiért csak irigy vagy rájuk ,ha ennyire kihoznak a sodrodból.Talán ronda vagy mint a bűn?

Amúgy én az ilyenekkel egyszerűen nem foglalkozom.Nem dühít ,nem idegesít.Ilyen mindig volt és lesz ,üdv a való életben.Ez a riherongyozás és egyebek meg végtelenül gyerekes mellesleg.

2017. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

"Mert ha valaki csúnya kevesebb joga van szexhez?"


Senki sem mondta, hogy nincs joga hozzá. Csak az a baj, hogy azok a lányok bottal nem piszkálnák, ha nem vezető lenne.

Nem kell kiforgatni a szavaimat.

2017. aug. 14. 20:48
 18/37 A kérdező kommentje:
Szép lányok közé tartozok, pár illető nálam is próbálkozott, akik náluk is.
2017. aug. 14. 20:49
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

#7 a válaszom, a szövegértelmezésben jártasaknak szólt, szóval elnézem neked ezt a kis értetlenséget.

A #13 meg pont telibe trafálta a lényeget.

2017. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Kihánynám a belem, ha megtenném. Aztán öngyilkos lennék szégyenemben.

Nem dühít, egyszerűen szomorú vagyok, hogy miért teszik ezt magukkal.

2017. aug. 14. 20:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!