Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha lány létemre...

Mit csináljak, ha lány létemre undorodok a lány munkatársaimtól? 19-20 körüli, amúgy gyönyörű lányok mindenkivel szexelnek.

Figyelt kérdés

Egyszerűen hányingerem van ettől, meg a csúnya, primitív beszélgetéseiktől. Még a csúnya főnökök is dugják őket, akik úgy néznek ki, mint smeagol. WTF?! Ennyire féltik a szaros, nettó 150 ezres melójukat? Ennyire nincs méltóságuk?

Egy tárgyak, akikbe beleürítenek a férfiak, vagy zsebkendők értékének a szintjén vannak, amibe beleereszti valaki a cuccost és dobja a kukába.

Értem én, hogy egy érettségit igénylő melónál olyan munkatársaim is lesznek, amilyenek... na de akkor is, ez undorító.

1 évet kihagytam érettségi és egyetem közt, mert emelten is meg akarom írni a matekot, plusz felsőfokú nyelvvizsgafelkészítőre járok.

Máshol is ilyenek a lányok? Vagy csak én fogtam így ki?



2017. aug. 14. 20:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
95%
Dolgoztam én is olyan helyen, ahol érettségi kellett max (volt amikor az se, mert diákokat is felvettünk néha) és 150-180 körül volt a fizetés. A főnökünk meg egy viszonylag jóképű 40-es pasi volt, aki senkivel nem dugott a lányok közül, a lányok (16-35 évesek) pedig nem csorgatták rá a nyálukat, a többség, kb a 90% párkapcsolatban élt. Nálunk mondjuk attól még, mert nem kellett túl sok végzettség, alapfeltétel volt, hogy megbízható, értelmes és intelligens lányokat vegyünk fel, nem pedig utolsó ostobenkó pitsákat.
2017. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
94%
#10 Én csak a saját érdekedben írtam, h ne foglalkozz velük, el tudom képzelni milyenek lehetnek, de tényleg jobb ignorálni őket. Ez az ő dolguk, h mit miért tesznek, kivel kavarnak, nem a tiéd.
2017. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a világ, inkább ne foglalkozz vele! Ha mindig azt nézed, hogy a körülötted élők hogyan élnek, akkor csak boldogtalanabb leszel valami olyan miatt, amin változtatni úgy sem tudsz.
2017. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Hát akkor szerencséd volt, pedig itt tényleg ez megy. Nem fogom a lányok facebookjait végiglinkelni, hogy igazoljam magam, na meg abból amúgy sem derülne ki, hogy kikkel dugtak.


Egyébként sok vidékről vagy erdélyből felköltözött lány is volt már itt, de azt már nem írtam, mert megint az lenne, hogy diszkriminálok.

2017. aug. 14. 20:58
 25/37 anonim ***** válasza:
28%

# 21


Vagy csak senki sem kötötte az orrodra a dolgokat.

2017. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
44%
Nem minden nő ilyen, mert nem minden nő balkáni magyar.
2017. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
90%
25# Valószínű, főleg, hogy én voltam egyedül olyan pozícióban, hogy a lányok közül mindenkit ismertem elég alaposan (és elég pletykásak voltak) és a főnököt is én ismertem legjobban és a legrégebb óta. Hidd el, nálunk nem volt semmi :D
2017. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
44%

"Mit csináljak, ha lány létemre undorodok a lány munkatársaimtól? 19-20 körüli, amúgy gyönyörű lányok mindenkivel szexelnek."


Há' most semmit. Majd olyan 15-20 év múlva - harmincöt-negyvenes szingliként - kezdhetsz rájuk irigykedni.

2017. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
27%

"Majd olyan 15-20 év múlva - harmincöt-negyvenes szingliként - kezdhetsz rájuk irigykedni."


Inkább ezek a lányok lesznek 35-40 évesen is még egyedül, 10 macskával. A normális lányok meg férjhez mennek, és gyerekeik lesznek. A gyk-s kis szűzfiúk mintha valami alternatív univerzumból jönnének, mondjuk a 4 fal közt mit is tudhatnátok a világról.

2017. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
15-20 év múlva szingli leszek, mert nem dugtak meg a főnökeim? Ennek a hozzászólásnak mi értelme?
2017. aug. 14. 21:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!