Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok menni dolgozni? Ez...

Nem akarok menni dolgozni? Ez akkora baj lenne?

Figyelt kérdés
Mivel emberkerülő vagyok, és alacsony önértékelésű ráadásul figyelemzavaros, ezért ritkán megyek emberek közé, de munkahelyen viszont vannak ugye közeledben emberek. Namármost ha elmennék, rosszul érezném magam, a figyelemzavarom miatt hülyének néznének, tehát ha jól belegondoltok, senki sem akarná így lejáratni magát, ezért inkább itthon maradok. Meg amúgy is, nincsen szakképesítésem csak diplomám, viszont a gyengébb fajtából. Ezért csak gyárakban, sormunkás melót végezhetnék, amit szintén nem akarok, mivel nem akarom a fél életemet gyárakban tölteni sz*r pénzért, ráadásul minimális szabadsággal... Ti mit gondoltok erről?

2015. okt. 19. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Összefoglalom:


-nincs piacképes végzettséged

-nem mész el bárhová dolgozni mert neked az derogál

-amúgy se akarsz emberek közé menni


Életképtelen vagy, ne mentegesd magad!

2015. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen, az vagyok, és most mit tehetek így? mert vminek lennie kell...
2015. okt. 19. 17:21
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Az első válaszoló tömören megfogalmazta..



De a suliba ha elbírtad a viselni a sok majmot, akkor egy gyárban 30-40 embert nem?

meg nem muszáj gyárba szopni, találhatsz olyan melot ahol 1-2 emberrel kell beszélni és többet is fizethet...


de am is, ki a tököm akar dolgozni?

van amikor van kedvem, de az évbe kb 15x fordul elő és akkor is 10-ből 9x nem egészen azt amit szerettem volna.

2015. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
A kérdésedre válaszolva: igen, nagy baj, hogy egy semmirekellő vagy, mert nekem sem a kedvenc időtöltésem, hogy a munkahelyemen gürizek, és mégis én foglak téged meg a magadfajtákat eltartani az adómból. Jobb is, ha nem mész emberek közé.
2015. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jó azért nem kell a leb*szás, azt kapok így is, és hidd el nem könnyű. Mert én sem tudom hogy mért vagyok ilyen. Egyszerűen semmi kedvem se hozzá, jó munkahelyt meg amúgy sem találok ugyebár... Egyébként apám is pont ilyen, de őt kényszerből a hivatal elküldte dolgozni, mert nem volt iskolája... Tehát még a megváltozásban se hihetekm mivel apám már 60 éves és semmit sem változott...
2015. okt. 19. 17:36
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

inkább szedjed össze magad azt kezdj valamit...


asszed nekem olyan rohadt egyszerű volt minden?

az f**tos gyárban rohadok, pedig van egy jó szakmám, de mindenhol csicska gyakorlat kell vagy még jobban kéne tudnom amit tudok.


attól, hogy itt sírdogálsz nekünk, nem lesz jobb és csak felb**zod a normálisan dolgozók agyát akik próbálnak tenni valamit az életükért, aztán hallgathatják az ilyen naplopók nyavalygását... mintha bárki úgy született volna, hogy atom király és mindent lazán megold megcsinál meg tökéletes.

nálad nagyobb fogyik is dolgoznak.

plusz az én adómból ne lébecolj otthon, jobban jönne nekem az a pénz amit a hozzád hasonlók miatt kell fizetnem.

2015. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Vannak még lakatlan szigetek, vonulj el egyre. Első nap elmúlna az a rohadt "figyelemzavarosságod" . Második nap meg szép sorban a többi akadályod is elillanna.
2015. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

És akkor hogyan képzeled el az életedet? Miből fogsz élni?

Nem kötelező dolgozni, ha milliárdosok vagytok.

2015. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%
2015. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as: nincsenek terveim az életben. Nem vagyok milliárdos se, de viszont kiábrándultság, életuntság az van...
2015. okt. 19. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!