Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek az érdeke hogy nem...

Kinek az érdeke hogy nem engedik a szakmájukban dolgozni azokat akik elvégezték a felsőoktatást csak nincs nyelvvizsgájuk?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 22:54
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
Ez had maradjon az én titkom.
2015. jan. 29. 20:13
 52/52 anonim ***** válasza:

Akkor én ennyit tudtam segíteni. Lehet, hogy a szakmádban is akadályozna a problémád, akkor meg tökmindegy, hogy van-e nyelvvizsgád vagy sem, hiszen fel sem vennének ezzel. Próbálj érvényesülni úgy, ahogy vagy, ne hagyd, hogy egy papír kifogjon rajtad, és ne nyafogj, tanulj meg együtt élni ezzel a helyzettel. Van, aki meg kezek és lábak nélkül született, az olyanok mit mondjanak? Én ismerek olyat, akinek az egyik kezén nincsenek ujjak, nem fejlődött ki, és rossz a szeme (nem csak szemüveges, pl. nem tud regényt olvasni, mert összefolynak előtte a betűk), mégis tudott érvényesülni, pedig biztos vannak olyan területek, ahol ez nagyon akadályozná (pl. lektor nem lehetne).


De ha úgy érzed, a nyafogás számodra megoldást jelent, hát sok sikert. Talán más utat kell keresned. Tudom, xar ügy, mert rengeteg időt ölhettél bele (talán pénzt is), és közben jött elő, de ez van, el kell fogadni.

2015. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!