Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek az érdeke hogy nem...

Kinek az érdeke hogy nem engedik a szakmájukban dolgozni azokat akik elvégezték a felsőoktatást csak nincs nyelvvizsgájuk?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 22:54
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Kérdező, ilyen probléma esetén megoldás, ha orvosi papírt kérsz az egészségügyi problémádról és bemutatod az oktatási intézménynél, biztos vagyok benne, hogy lehet megoldást találni, ami neked is jó.
2015. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy elég határozott, tényleg nem lesz segítséged. Verj az asztalra, komolyan, mások ki tudják harcolni, hogy eltartsa őket ez az ország, pedig csak lusták. Mondd meg a dokiknak, hogy ez téged akadályoz a tanulásban. A családomban is kellett már füllenteni dokinak, hogy ne bagatellizáljanak el egy problémát, ami komolyabbá is válhatott volna, ha eltökölik. A te problémád is válhat komolyabbá.
2015. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Bemutattam a kért papírt, azt mondták sajnáljuk, de a törvényi szabályozás nem ad engedményt.
2015. jan. 26. 20:26
 44/52 A kérdező kommentje:
Megmondtam a dokiknak is hogy ez akadályoz a tanulásban, azt mondta a főorvosnő hogy majd akkor ír olyan papírt hogy javasolja a felmentést, ha vak, néma,süket,diszlexiás,diszgráfiás egyike leszek. De ha csak egyik fülemre leszek süket akkor még nem. Egyébként egyik szememre majdnem vak vagyok mert látáshiány miatti tompalátásom van és teljesen egészségesnek számítok orvosi szempontból mivel a jó szememre van felírva szemüveg rövidlátásra. Mert azzal meg rövidlátó vagyok és amíg szemüveg javít rajta akkor egészséges vagyok. Orvosi szempontból. Magyarországon nem a betegség mértékét számítják a vizsgálatoknál, hanem az egészség mértékét.
2015. jan. 26. 20:33
 45/52 A kérdező kommentje:
Tehát gyakorlatilag az orvosok és az intézmény is lepattintott mert nem érdekli őket.
2015. jan. 26. 20:35
 46/52 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit tanulsz?
2015. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
Az egyetemen? Vagy milyen nyelvet?
2015. jan. 27. 19:18
 48/52 anonim ***** válasza:
Az egyetemen. A tanult szakmádban úgy gondolod, hogy nem akadályozna ez a probléma?
2015. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Már nem tanulok semmit az egyetemen, mert elvégeztem azt. Nem tudom hogy akadályozna-e a tanult szakmámban munka közben, mert még nem volt alkalmam kipróbálni ugyanis diploma nélkül nem vesznek fel abban a munkakörben.
2015. jan. 28. 18:54
 50/52 anonim ***** válasza:
Milyen szakma? Titok?
2015. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!