Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nézik hülyének a munkané...

Miért nézik hülyének a munkanélkülit?

Figyelt kérdés
A problémám adott. Többször voltam már munkanélküli, most is az vagyok. Minden ( ill. a legtöbb ) esetben úgy kezeltek, mint valami idiótát, figyelembe sem véve azt, hogy iskolai végzettségeim vannak, emberként sem vagyok utolsó, és igyekszem az elvárásoknak megfelelni. Ti is eljutottatok már arra a szintre, hogy ha mennetek kell valahová interjúra, akkor a gyomrotokban ott van ez a görcs, hogy na már megint mivel próbálnak meg "lealázni"?

2013. dec. 2. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
# 1 én is igy vagyok vele amellett hogy idegeskedek azon mikor lesz melo azon görcsölök mikor vágják a fejemhez hogy munkanélküli vagyok
2013. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Voltam már olyan helyen, ahol úgy bántak velem mint CSALÁDTAGGAL, vagy hasonlóval."


Őszinte részvétem.

2013. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó! Már egyszer írtad ezt, és igazán nem értem hogy miért kell önmagad ismételgetni??? Mi a bajod azzal ha valakivel normálisan bánnak valahol??? Vagy talán neked a családtag kifejezés nem tetsző, esetleg a családias légkörrel van valamilyen problémád? Tudod sokan vagyunk, akik szeretjük ha emberként bánnak velünk egy közösségben! Pont mint egy családban!
2013. dec. 4. 09:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Én mindvégig értelek, te viszont nem olvasol a sorok között. ;) A család szó nem mindenki számára jelenti ugyanazt. Már amelyik család... ugyanazon személy számára a volt és a leendő se feltétlen azonos, minőségileg.
2013. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még valami, idézlek:

" emberként bánnak velünk "

NA, ÍGY MÁR MÁS!

2013. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!