Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nézik hülyének a munkané...

Miért nézik hülyének a munkanélkülit?

Figyelt kérdés
A problémám adott. Többször voltam már munkanélküli, most is az vagyok. Minden ( ill. a legtöbb ) esetben úgy kezeltek, mint valami idiótát, figyelembe sem véve azt, hogy iskolai végzettségeim vannak, emberként sem vagyok utolsó, és igyekszem az elvárásoknak megfelelni. Ti is eljutottatok már arra a szintre, hogy ha mennetek kell valahová interjúra, akkor a gyomrotokban ott van ez a görcs, hogy na már megint mivel próbálnak meg "lealázni"?

2013. dec. 2. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Interjún azért érdekes ha így bánnak veled, oda általában munkanélkülieket hívnak be :D Engem inkább az zavar, hogy mindenki azthiszi jó dolgomban ülök itthon, meg nem akarok dolgozni, mikor egész nap máson se görcsölök csak, hogy hol tudnék elhelyezkedni
2013. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Én eddig soha nem tapasztaltam hogy lealáztak volna interjún. Te hová jelentkezel és milyen pozíciókra hogy ez történik?
2013. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké, az interjúval nincs is gond. De a munkanélküli is ember, történetesen miért kell alázni ismeretlenül? Miért kell úgy bánni az emberrel, mint aki nem akar dolgozni, ( ha nem akarna melózni az ember, nem is jelentkezne sehová)... Voltam már olyan helyen, ahol úgy bántak velem mint családtaggal, vagy hasonlóval. Rendesek voltak, megértőek, és normálisak! Amikor pedig úgy alakult hogy a feltételeknek más jobban megfelelt, normálisan kiértesítettek, nem volt ezzel semmi gond. Viszont a másik tábor több tagot számlál... emiatt az ember már rettegve megy, és nem amiatt mert nem akar dolgozni!
2013. dec. 2. 15:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Volt olyan esetem, hogy olyan helyen próbálkoztam, akik per pill nem kerestek új embert, de én oda mentem érdeklődni és úgy néztek rám, meg beszéltek velem mint valami hülyével, hogy képzelem, meg honnan vettem én, hogy kell nekik bárki is.
2013. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Velem eddig mindig kedvesek voltak interjún igaz a sokadikon voltam túl mire eltudtam helyezkedni végre, és érdekes módon velem a munkaügyibe sem bántak úgy mint egy idiótával, bár igaz volt egy nő aki így kezelt mindenkit, de utána kérdeztem csak mert ismertem a húgát aki azt mondta rá hogy debil, és még jó pár ember.
2013. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére eddig csak egyszer voltam munkakereső. Utáltam is. Nem aláztak le, viszont a legtöbb helyen hülyének néztek. Előadták, hogy ez milyen szuper munkahely, és micsoda lehetőség, amikor csak átverés volt az egész, meg ügynökmunkák, és még be is szóltak, hogy nem dőltem be a hülyeségeiknek.
2013. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
39%

Mert magasabb rendűnek érzik magukat ilyenkor.

Főleg a nők azok, akik így élik ki magukat.

2013. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Voltam már olyan helyen, ahol úgy bántak velem mint családtaggal, vagy hasonlóval."


Őszinte részvétem.

2013. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. Miért kívánsz részvétet? Mindenkinek jól esik ha kedvesen fogadják, és úgy is bánnak vele... Én speciel jobban szeretem ha barátságosak, és egyenrangúként kezelnek, hiába is állok (állhatok) esetlegesen munkakörileg mások felett... :)
2013. dec. 2. 20:47
 10/15 anonim válasza:

Magyarország jobban teljesít!

SZÉGYEN!

2013. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!