Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha ennyire hülyéne...

Mit tegyek, ha ennyire hülyének néz és hazudozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves lányok vagyunk. A barátnőm alapvetően nagyon jófej, de nagyon sokat hazudozik és ezáltal hülyének nézi az embereket.

Az a legdurvább számomra, hogy nem is olyan dolgokban hazudik és nem olyat, amiből előnye származhat egy helyzetben, hanem akár olyanokban is, amik rossz fényt vethetnek rá vagy közeli ismerőseire.

Hogy mondjak pár példát:

- a barátja vette neki a nyakláncot (tegnap még azt mondta, hogy magának vette)

- az egyik ismerősét felhívták, hogy egy héten belül házkutatást fognak náluk tartani

- valamilyen extrém dolgot mondott neki valaki, amit nem lehet bebizonyítani, hogy valóban így történt-e

- rengetegszer eljátssza, hogy beteg

- kitalál történeteket az anyjáról


Ezeket a dolgokat nem lehet bebizonyítani, hogy nem mond igazat, de pl ma a nyakláncos ügyet szóvátettem, mire azt mondta, hogy de ezt tőle kaptam..Szóval még belőlem csinál hülyét. Ti ezt hogyan kezelnétek? Mit tanácsoltok?


2013. okt. 14. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia hagyd ott , azt a lányt.Az ilyen azért csinálja, hogy fel hívja magára a figyelmet.De ebből előbb vagy utóbb, nagy balhé lesz belőle.Az is lehet hogy téged is bele kever az ilyen ügyeibe.Tapasztalatból mondom, ezekkel nem érdemes foglalkozni.Szerintem úgy érzi hogy ettől, ő valami híres jó arc lesz mindenki kedvelni fogja.De amikor ki derül az igazság akkor nem lesz ilyen vidám,feltéve ha nem az.Palástolja a kisebbrendűségű komplexusát,ebből remélve fel néznek rá.Legalábbis én így vélekedek róla, ismerősöm is ezt csinálta.Én meg be égettem, és tudattam mindenkivel, hogy csak kamuzik folyton és ne dőljenek be annak amit mond. Szia :3
2013. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele, mondd meg, hogy tudod, hogy nem igaz, aztán meglátod mi lesz. Vagy hagyd ott, ahogy az előbbi válaszoló mondta.
2013. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!