Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az hogy itt nagyrész...

Miért van az hogy itt nagyrészt kedvesek az emberek és megértőek, de a "való világban" nagyon nehéz ilyen embereket találni? Sőt ha valakivel csak úgy elkezdesz beszélgetni még hülyének is néznek.

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, erre én is kíváncsi vagyok!
2012. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert itt álszentek az emberek.
2012. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Tudod a rendes, kedves emberek már rég rájöttek, hogy nem érdemes rendesnek, kedvesnek lenni és inkább úgy bánnak az emberekkel, ahogy ők bánnak velük.


A másik fele meg egyszerűen begubózik, visszahúzódik, csendben marad mert elege van, csalódott, stb. Nehéz velük találkozni.

2012. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert egyre több az idióta.
2012. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem pedig a válaszadók többsége itt is bunkó. névtelenül könnyen elítélnek mindenkit, lek.rváznak minden nőt.
2012. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt tapasztalom, hogy itt is kevés a normális ember.
2012. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Aki idejön, az beszélgetni akar, ha meg csak úgy megszólítasz valakit az utcán, az nem biztos.

Egyébként meg ülj be egy orvosi váróba, vagy vonatra, engem mindig megtalálnak a beszédkényszeresek.

2012. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért.. itt sem olyan kedvesek az emberek. Annyiszor volt már, hogy feldühödtem és hetekig nem jöttem az oldalra, mert olyanokat olvastam, hogy a fülemen habzott ki az adrenalin: utoljára már azt is megszabták volna, hogy szerintük hogyan kell(ene) egy meggyilkolt családtagot gyászolni... hamar lefoszlk itt is a kedvesség, ha eltérő véleménnyel találkoznak. Ebből az aspektusból sokkal jobbak a személyes kapcsolatok, mert a szemtől-szembeni eszmecseréknél sokkal kultúráltabban igyekeznek ütköztetni a véleményeiket, míg a neten sokan hamar felb*sszák az agyukat és minősíthetetlen, úrhatnám modorban kezdenek el pattogni.
2012. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tapasztaltam, hogy itt sokkal több ember engedi ki a gőzt, és mar bele a másikba. Itt adja ki egyrészt a felszaporodott indulatait, azt a mérget, haragot zúdítja itt más nyakába, amit a főnöke, vagy éppen párja szemébe nem mert, nem akart megmondani.

Akkor boldog, ha itt learatja erkölcsi győzelmét, és a másikat a földbe döngölte. Szinte süt sokból a rosszindulat, és hasonló akármi.

Talán itt bátrabbak, talán itt úgy érzik, hogy ők diktálhatnak, pedig nincs más, minthogy itt kiengedheti magából a gőzt anélkül, hogy valójában valami retorzió érje miatta.

2012. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én próbálok itt is kedves lenni, és a való éeltben is. Az már más kérdés, hogy nem mindig sikerül.

De szerintem itt sem valami kedvesek az emberek. Persze vannak tök jó fej, segítőkész tagok, de vannak olyanok, akiket csak a rosszindulat hajt.

2012. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!