Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy el tudjak...

Mit tegyek, hogy el tudjak beszélgetni a párom szüleivel, hogy legyen miről?

Figyelt kérdés
Sajnos ha a párom szüleiről volt szó valaha is az életemben,soha nem tudtam miről órákat elbeszélgetni velük. Nem tudom ,mért van ez,pedig a vőlegényem szüleit tegezem is,de zavarban is vagyok,meg téma sem jön olyankor. Pedig együtt vagyunk egy ideje.És az nagyon kellemetlen tud lenni,mikor ott vagyunk náluk ,de a páromnak van valami dolga és kettesben maradok a szüleivel,hát akkor sokszor van az a tipikus kínos csend. Van valami megoldás,vagy én ezt sosem fogom tudni levetkőzni?Más is van így ezzel?
2012. okt. 26. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Elején nekem is ez volt, mostmár szerencsére nem:D
2012. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy éve...És semmi nem változott,sőt! Az elején legalább volt még új téma,de most.Semmi...
2012. okt. 26. 12:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. két év után jutottam el oda, hogy nincs kínos csend, és el tudunk beszélgetni kínos feszengés nélkül.
2012. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na ez az: a kínos feszengés! Sokszor legszívesebben láthatatlanná válnék,ott sem lennék legszívesebben. Meg mikor tudom,hogy a párom valahova elugrik és ott kell maradnom a szülőkkel,hát még a szemem is könnybe lábad! Annyira szörnyű dologként élem ezt meg és persze,hogy a szülők sem túl kedvesek velem,mert biztos azt gondolják,hogy bunkó vagyok,pedig nem. Csak az anyja még pluszban egy elég karakán nő és még ez is frusztrál.
2012. okt. 26. 12:38
 5/13 anonim ***** válasza:
az en parom szulei nagyon rendesek, meg beszelnek is, de nekem is hasonlo a problemam. Nem tudok veluk elbeszelgetni, nem tudok mit mondani, hiaba szeretnek! De mondjuk nem vagyok egy konnyen beszelgetos tipus masokkal sem. Nagyon kellemetlen, hogy nem tudok nekik mit mondani. Mi 4 eve vagyunk egyutt, es meg mindig nem megy.
2012. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor látom,nem csak nekem van ilyen problémám...Sajnos!
2012. okt. 26. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:

egyrészt élvezd ezt a kínos szitut. ha kicsit kilátsz belőle, akkor érdekes tud lenni. várod, hogy mi lesz és csak figyelsz :D


másrészt mindenki magáról szeret beszélni legjobban. ha nem érdekel, hogy érdekes e, csak ne legyen már csönd, akkor kérdezd őket róluk. munkájuk pl. vagy akár a párodról amikor gyerek volt. ha van hobbijuk arról. stb

2012. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy év után ezeket a témákat már kiveséztük...
2012. okt. 26. 13:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Először is neked kéne változni. A párod szüleid is ugyanolyan hétköznapi emberek mint a te szüleid vagy a többi emberek.

A túlzott megfelelni akarás benned is lehet hátráltató körülmény, hogy a gátlások alól feltudj szabadulni.

Ha én lennék a párod édesanyja biztos próbálnék segíteni és megtörni ezt a kínos csendet. Pl Közös programokkal. De te is elhívhatnád őket hozzátok..

2012. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na hát abból kiindulva,hogy a párom anyukája mellett szép lehetsz de okos nem,ergo ő mindent jobban tud,te meg tuti hogy hülye vagy,nem hinném,hogy segítene nekem abban,hogy én jól,vagy jobban érezzem magam :)! De bár olyan lenne,csak sajna nem olyan.
2012. okt. 26. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!