Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy el tudjak...

Mit tegyek, hogy el tudjak beszélgetni a párom szüleivel, hogy legyen miről?

Figyelt kérdés
Sajnos ha a párom szüleiről volt szó valaha is az életemben,soha nem tudtam miről órákat elbeszélgetni velük. Nem tudom ,mért van ez,pedig a vőlegényem szüleit tegezem is,de zavarban is vagyok,meg téma sem jön olyankor. Pedig együtt vagyunk egy ideje.És az nagyon kellemetlen tud lenni,mikor ott vagyunk náluk ,de a páromnak van valami dolga és kettesben maradok a szüleivel,hát akkor sokszor van az a tipikus kínos csend. Van valami megoldás,vagy én ezt sosem fogom tudni levetkőzni?Más is van így ezzel?
2012. okt. 26. 12:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én 2 és fél év alatt is itt tartok. Ha csak az anyukája van ott, még elég jól el tudok beszélgetni vele, vannak ugye közös témák, mint főzés, stb. De az apja megjelenik, vége. Csak ő beszél mindenféléről, lehetőleg ezredszerre is elmeséli ugyanazt az unalmas sztoriját, viccét. Ha én mondok valamit, bármit: úgy kussolnak, mintha valami baromságot mondtam volna. Inkább meg sem szólalok.

Nem miattam van, én dolgoztam náluk idősebb emberekkel is, bármelyikkel simán végigbeszélgettem a műszakot. Olyannal nem lehet mit kezdeni, aki csak a saját hangját szereti hallani. Ha mégis az ember másról beszél és nem is vele, akkor is közbevág valamit, ami nem is oda tartozik. Pl. anyósom kérdezett, hogy vagyok, mert betegeskedtem sajnos hónapokig. Alig mondtam 1 mondatot, valami marhára oda nem illőről nekiállt após dumálni.

2012. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én több mint 3 éve vagyok ezzel így... most is itt van nálunk az anyósom és dolgozik a férjem úgyhogy majd nekem kell szórakoztatni... csak épp semmiről nem tudok vele beszélgetni mert őt egyrészt nem érdekli amit én mondok, másrészt meg nincs semmi érdekes az életében ezért ő se mesél semmit (az is benne van, hogy NEKEM nem mesél mert én nem érdeklem egyáltalán)... tök kellemetlen, mindig kérem a férjem hogy ne hagyjon vele egyedül de hát az a férjemmel szemben is kellemetlen :(

Nem nagyon látok megoldást :(

2012. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én is mindig kérem a párom,hogy ne kelljen ha náluk vagyunk egyedül lennem a szülőkkel.Sokszor úgy követem,mint valami puli,de hát ha egyszer nincs miről beszélgetni a szülőkkel.Az a fura,hogy én is el tudok bárkivel,még párom szüleinél idősebb emberekkel is beszélgetni,de az anyóséknál leblokkolok,nem megy a diskurzus.
2012. okt. 26. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!