Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az hogy itt nagyrész...

Miért van az hogy itt nagyrészt kedvesek az emberek és megértőek, de a "való világban" nagyon nehéz ilyen embereket találni? Sőt ha valakivel csak úgy elkezdesz beszélgetni még hülyének is néznek.

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Itt sem mindig kedvesek az emberek..Nézd meg a családi oldalt..:( Eltérő a véleményed, rögtön leparasztoznak.

A városi, főleg a pesti ember, tényleg nem barátságos..mintha mindig rohannának..Mondjuk, abba a környezetben, lehet, én sem lennék az..

Rohanó emberrel ne akarj beszélgetni..ülj vonatra, távolsági buszra, zsibbad a füled mire leszálsz.

Öreg néni elmeséli "jányságát". Középkorú nő szidja a mai fiatalokat, idősebb dicsekszik zseni unokáival.

Csak zseni unokák vannak..na, ezt a réteget kerülöm.

(irigy vagyok, nincs unokám)

Férfi mellé soha nem keveredek...Vagy pia, vagy bagó szaga van...Ha egyik sem, akkor ő a "macsó"..vagy jópifizik.

Mindenütt -kivéve rohanóval- lehet beszélgetni.

Ha olyan témát hallgatsz meg, ami ŐT érdekli..Elég bólogatni.

2012. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es!

Ha távolsági buszra ülsz, először ülj a külső ülésre, a belsőre tedd a táskád, vagy valami sapkát, egyebet, mintha ott már ülne valaki.


Amikor neked szimpi (vékony testalkatú) diáklány szállt fel, amikor melléd ér, ajáld fel neki a külső ülést, és te húzódj be az ablak mellé.

Ahogy elindul a busz, előveszi az iskolai jegyzeteit, fülében a füldugó, hallgat valami zenét.

Senkinek a jányságát nem kell végighallgatnod, vagy az unokáról a disz-áradatot, stb.


Egyébként tetszett, amit írtál, de nagyon igaz!

2012. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Köszi 12 !


Kipróbálom !! Mert engem is mindig megtalálnak a szófosók.

2012. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mert nem az igazi énjüket mutatják meg engem azét utálnak több oldalon mert magamat adom nem játszok rá !!
2013. okt. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!