Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most vajon nagyon hülyének...

Most vajon nagyon hülyének nézhet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem... nagyon. Egyszer együtt mentem haza a haverjával akivel addig gyakorlatilag nem beszéltem, és rákérdezett a buszon, hogy tetszik-e nekem a haverja/barátja (nem tudom mennyire vannak jóban). Jó ennek az egésznek volt egy kis előzménye, de ez most a kérdés szempontjából lényegtelen. Na szóval... én meg a szokatlan kérdés hallatán úgy zavarbajöttem, hogy elkezdtem veszettül vigyorogni és rákvörös lett a fejem. Ezen a ponton már fölösleges lett volna válaszolnom :) . Ez a barát fiú nagyon rendes, mindig mondja, hogy ha van kérdésem A sráccal kapcsolatban nyugodtan kérdezzek, meg bíttat... de ez az egész szitu nekem olyan fura. Persze van kérdésem, de azt nem neki szeretném feltenni. Ám mégis megfogalmazódott bennem egy olyan, amit mégis inkább neki tettem volna föl. Egy adandó alkalommal mikor azintén együtt utaztunk végig győzködtem magam, hogy rákérdezzwk de nem mertem. Túl nyuszi voltam.

Otthon beszéltem barátnőmmel aki azt mondta, hogy kérdezzem meg ha kíváncsi vagyok rá, ha élőben nem megy akkor f*bookon (légyszi ne írjatok olyanokat, hogy ezt nem ott kell elintézni és h a mai fiatalok stb.). A kérdés így szólt: "Szerinted lenne nála valami esélyem?". Jó utólag visszagondolva nem biztos, hogy ezt a kérdést nekiszegezni a legjobb ötlet volt :// , de mostmár ugye késő bánat... Erre a fiú írta, hogy nem igazán szoktak lányokról beszélni de ha gondolom kipuhatolózza, hátulról. Én hülye meg azt írtam, hogy jaj de rendes és, hogy fogom neki ezt meghálálni. Na most, a kérdés, hogy ezek után egy 10es skálán mennyire néz hülyének vagy ez már más? esetleg valami durvább?


(a válaszokat előre is köszönöm. facebook ellenes tüntetők kíméljenek. helyesírásért bocsika, mobilról írtam)


2013. okt. 13. 01:29
 1/5 Dwight Schrute ***** válasza:
szerintem nem néz hülyének. Inkább zavarhatja az, hogy nem ő tetszik neked, hanem a haverja.
2013. okt. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenkivel ilyen kedves, és van barátnője (mostmár---> ez nem most történt csak azért érdekelne mert azóta is többször együtt jöttünk/ mentünk és voltak kínos pillanatok). Olyan bután érzem magam vele. Nehezen beszélgetünk. Ő próbálkozik, de nekem sosem volt fiú barátom, én nem tudok hogyan kell viselkedni, miről szoktak/lehet beszélgetni, egyszòval meg vagyok szeppenve a szitutól.
2013. okt. 13. 01:42
 3/5 Dwight Schrute ***** válasza:
hát akkor ezt már csak azt teszi kínossá, hogy nem nagyon tudtok azóta beszélgetni. Leblokkolsz, nem jut eszedbe éppen semmi, ő próbálkozik, de mondjuk te nagyon nem veszel részt a beszélgetésben az kínos tud lenni.
2013. okt. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én próbálok, tényleg! Csak nekem sose volt fiú barátom, nem tudom kezelni a helyzetet.
2013. okt. 13. 20:28
 5/5 Angelik@ ***** válasza:
Annyi más téma van, amit megragadhatsz témaként. Ha még iskolába jártok, kérdezz arról. Kérdezz a pár kapcsolatáról. Több mint valószínű hogy felteszi a kérdést neked is. Ott képbe jön a barátja, aki neked tetszik és máris közelebb kerülsz egy lépéssel...:)
2013. okt. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!