Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják hülyének a...

Miért tartják hülyének a csendes embereket?

Figyelt kérdés

Miért baj, ha valaki nem fecseg állandóan?

Ha valakivel értelmesen el lehet beszélgetni, de nem jár a szája egész nap, azt miért tartják kevesebbnek?


2013. aug. 4. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak két példát tudok, osztálytáraim voltak. Lány és fiú. Az egyiket az első évben, ha nem kérdezted, nem mondott semmit. Utána kicsit meggnyílt és volt, hogy magától jött oda hozzád. A másik egy lány volt, aki nem ennyire félénk, de az sem beszélt sokat. Közös tulajdonságuk, hogy volt nekik valami bajuk, az biztos, látszott rajtuk hogy valami nem oké. Igaz a lánynál tényleg nem, a fiú viszont majdhogynem kitűnő tanuló volt.
2013. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert csendessége titokzatosságként tunik kornyezetének.

Azt is gondolhatják, hogy szándékosan elkulonul.

Arra is gondolhatnak, hogy nem kommunikatív személy.

De van olyan eset is, hogy valaki azért nem társalog kornyezetével, mert ot zavarja azok színvonala.

2013. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csendes vagyok és elég kevesen jönnek oda hozzám beszélgetni, nem nagyon keresik a társaságomat. Vannak barátaim, akikkel jóban vagyok és beszélgetek, de olyan osztálytársam is van akinek szinte csak a nevét tudom. A barátaim ismernek a többiek nem. Azt vettem észre, hogy azt gondolják, hogy én nem akarok velük barátkozni. Biztos különbnek tartom magam, hogy nem vagyok hajlandó ilyen emberek társaságában lenni, pedig ez nem így van. Én nem gondolok rá lealacsonyítóan vagy nem szeretném őt megkülönböztetni magamtól. Egyszerűen csak nincs mit mondanom. A barátaim között sem vagyok túl beszédes, de akit alig ismerek vele nem tudok miről beszélni. Alapvetően kedves vagyok az emberekkel, próbálok kedves lenni, de inkább ők nem szeretnek a társaságomban lenni, ezt érzem is, így nem erőltetem.
2013. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A média ezeket az embereket gyilkosnak tartja, ha csendes, akkor már gyilkos. Persze, hogy nem barátkozik velük senki.
2013. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!