Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdhetnék/kezdjek egyik...

Mit kezdhetnék/kezdjek egyik munkahelyi Menedzserrel?

Figyelt kérdés

Először is szeretném hozzátenni, hogy folyamatosan aktívan keresek másik munkahelyet.

A proglémám a következő: Az egyik menedzser a munkahelyen folyamatosan keresi a helyzeteket, hogy beszóljön vagy keresztbe tegyen nekem. Ő kb. 60 körüli nő, eleinte folyamatosan gúnyolt azzal, hogy ne vegyek fel ékszereket (gyűrűt, nyakláncot stb.) mert ez őt zavarja. Az is zavarja, hogy a hajam copfja fent van nagyon van lent van nagyon.. Zavarja a hajam színe (sötétbarna) szerinte ez kirívó. Derekamig ér a hajam szerinte ez túl hosszú, miven nem vagyok hajlandó levágatni a hajam ezért folyton úgy kell felraknom, hogy őt ne zavarja. Továbbá az is zavarja, hogy én magasabb vagyok! Nem viccelek! Ezért ő arra kényszerül, hogy nagytalpú cipőt horjon, hogy magasabbnak tünjön. (Üzletben dolgozok)

A kisfiam miatt haza kellett jönnöm a munkából, mert telefonáltak az iskolából, hogy rosszul lett. 3 órát maradtam ki a munkából ezért kaptam figyelmeztető levelet tőle, mert elhagytam a munkahelyem szó nélkül, pedig tőle kértem, hogy gond van a kisfiammal ezért mennem kell érte a suliba. Ezután folyamatosan felhívogatott a menedzser szobába és személyes kérdéseket tett fel a hiányzásom miatt. Én elmondtam neki, hogy a kisfiam elkaphatott valamit amiért hányt és rosszul lett az iskolában, láza is volt. De ő csak kinevetett és kigúnyolt azzal, hogy jó kisfogás..

A másik ami múlthéten történt amikor én lettem beteg, rosszul lettem a munkahelyen ezért szóltam neki, hogy hazamegyek. 3,5 órát maradtam ki de múlthéten pénteken közölte velem, hogy 3,5 napot irt nekem minuszba! Mások előtt kedves és hihetetlenül kétszínű, de ha alkalma van amit folyton keres akkor "baszogat" (bocsánat a kifejezésért) és keresi a problémákat bennem.

A kérdésem tehát az lenne, hogy azon kívül, hogy nehéz a munkakeresés, még idáig semmi, de mihelyst lesz alkalmam otthagyom a fenébe. De addig mit tehetek? Esetleg valami munkavállalói jog? Nem akarom, hogy eldurvuljon a helyezt, mert legszívesebben lecsapnám mint a taxi órát, de nem teszek neki szívességet, hogy hízzon a mája. Szeretném még azt hozzátenni, hogy most már nem csak velem ilyen, hanem mindenkivel. Mindenkiben meglátja a hibát akár mi is legyen.. hajszín, hajtartás, cipő, ékszer, túl sok mosolygás vagy épp túl kevés.. stb.. Előre is köszönöm a válaszokat!



#munkahely #menedzser #proglémák
2013. aug. 12. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez kicsoda? Neki nincs főnöke? Abszurd dolgokat követel tőled. Írd meg a sztoridat ide, hátha kapsz okosabb tanácsot:

[link]

2013. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden bizonnyal kifogom használni.

Szerintem én is hibás lehetek abban amiért ennyire rám is rám szállt. Mégpedig azért, mert pár hónapja szóltam neki, hogy elfogyott az apró és kellene mert nem tudok visszaadni. Hozott nekem apróba 20 ezer forintot és 40 ezret kért tőlem. Hozzáteszem nekem nap végén le kell adnom az összes kasszabeli összeget amiért én vagyok a felelős és nem szeretnék hiányt. Már többször is rászóltam, hogy elszámolta magát, már annyira kínos volt a helyzet, mert sok vásárló várt és már röhögtek rajta, pláne akkor amikor az újján kezdte számolni, és amikor leesett neki mérges volt rám és azóta keresi az alkalmakat, hogy belémkössön..

2013. aug. 12. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!