Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy oldjam meg ezt a munkahel...

Hogy oldjam meg ezt a munkahelyi problémát? (18f)

Figyelt kérdés

nyárimunkán vagyok büfés, Ausztriában, ez az első úgy munkahelynek nevezhető helyem, szeretem is. 4 büféből áll, mindegyikben 1 magyar van, az egyikben, ahol én vagyok 2. Minden büfében 6-7en vagyunk. Az egyik magyar csaj át akar jönni az én helyemre a "barátnőjéhez"(igazábpl nem az), mert hogy mindig vele megy haza, így egyszerre végeznek. Én egy másik sráccal megyek haza a szomszéd büféből, de általában egyszerre végzünk. A csajnak igazábol az nem tetszik, hogy mosogat hátul abban a büfében. Én viszont egyáltalán nem akarok vele cserélni, de mondták, hogy mát és a holnapot próbáljam ki. Itt már mindenkit ismerek, nem akarok új helyre menni, ráadásul ugy nekem kell várni a haveromra félorát. Mit csináljak? Meddig lehet elmenni egy ilyen bejelentésnél a fönöknél? Szeretnék még jövö nyáron is itt dolgozni :)

Köszi


2013. júl. 20. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hivatkozz arra, hogy ott már ismered a többieket és jól, hatékonyan tudtok együtt dolgozni.
2013. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondhatod azt is, hogy véleményed szerint csak jobb munkát akar a csaj, ez nem jelent semmit, nem fog csúnyán nézni rád. És azt is mondd, hogy te viszont nem szeretnél rosszabbat a mostaninál. Ha elégedett a teljeseítményeddel, akkor nincs miért ide-oda rakosgatni. Vagy akkor csinálja ezt meg mindenkivel, ne csak veled játszanak ilyet. Akkor csináljátok körforgásban, egyszer az egyik mosogat, másszor a másik. Csak egyenlően.
2013. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én így oldanám meg: Tess(ssss)ék! Mit akarsz te! Cserélni!? Két napot próbáljak ki? Te hülyének nézel, palira akarsz venni!? Ki akarsz túrni a helyemről!? Nem fogunk cserélni! Megértettük egymást!

Ha tovább erőlködik: Téged szívesen kipróbálnálak, két napra! (de csak akkor, ha jó csaj)

2013. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerencsétlen a csaj, ő mondta a főnöknek, és a főnök mondta nekem, hogy elvállalhatnám ezt a két napot. Elöször a csajjal beszéljek vagy a főnökkel? De köszi
2013. júl. 20. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:
ElvállalHATNÁD. Nem kell elvállalnod. Indokold meg, hogy miért nem. Ennyi.
2013. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
még munka elött mondjam meg ma, vagy munka végén, hogy egy szar volt, tegyenek vissza? Azzal a gyökér csajjal is beszélnem kéne nem?
2013. júl. 20. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:

A csajjal ne beszélj, csak a főnökkel.

Még munka előtt kéne.

2013. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátnőt, aki a te büfédben van, na őt kéne átrakni a csaj jelenlegi büféjébe. És onnan valakit a helyére hozni. Ezt az alternatívát is megemlíthetnéd a főnöknek. Így egyszerre végeznek majd.

Neked semmi közöd az ő barátságukhoz. Nehogy már neked kelljen szenvedni, csak mert ők együtt akarnak végezni.

Mondd meg a főnöknek is, hogy ebből is látszik, hogy ki akar túrni a helyedről, nem pedig az egy időben végzés érdekli a csajt. Mert ha valóban csak ez motiválná, akkor a barátnőjét kérte volna meg, hogy cseréljen valakivel, nem pedig mást rángatna bele a problémájába. Ez csak egy ürügy a jobb pozícióra.

2013. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okés köszi. remélem a nyelv miatt nem lesz probléma, azért magyarul még 1 fokkal könnyebb lenne
2013. júl. 20. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!