Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » El tudsz vonatkoztatni a...

El tudsz vonatkoztatni a munkahelyi igazságtalanságoktól?

Figyelt kérdés
Ma felnyomott az egyik kollégám (a kisfőnök) a nagyfőnökömnél, mondván nem csináltam meg egy munkát. Ami nettó hazugság, csak mivel én ezen a héten egy órával korábban kezdek, mint ő, ezért nem láthatta. Szerencsére a nagyfőnök tudja, hogy korábban kezdtem, és hitt nekem, mégis most kb legszívesebben ráborítanám az asztalt erre a gyökérre, hogy azt hitte, bemárthat. Ti mondanátok neki valamit? Vagy tegyek úgy, mintha meg se történt volna? Legszívesebben beolvasnék neki, de tudom, hogy abból nagyobb baj lenne. Mit csináljak?
2013. jún. 18. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,az idegesíti az ilyen barmokat a legjobban ,ha nem szólsz semmit,sőt még kedves is vagy ezek után vele ( persze ez csak a látszat) ,de őket ez bosszantja,mert nem érték el a céljukat.
2013. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el úgy van, ahogy az első írja, ne add meg neki az örömöt, h idegesnek lásson!
2013. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy gond ez neki, mármint, hogy nem neki lett igaza.

Ne foglalkozz vele, ha ezek után te is úgy viselkednél vele, mint ő veled, akkor te se lennél jobb, szóval hagyjad, had legyen fogyatékos egymaga.

2013. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, akkor igyekszem csendben maradni. Azt se hoznátok a tudomására, hogy tudom, hogy ki akart velem szúrni?
2013. jún. 18. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos szólnék neki, hogy ha legközelebb azt hiszi, hogy valami nem lett elintézve, első körben hozzád jöjjön és szívesen elmondod, hogy mi volt mi nem.
2013. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En meg direkt kedves is vagyok az ilyenekkel. Ez nekem olyan "csakazertis", nem fogok lesullyedni a szintjukre. Eddig mindig bevallt, magamban meg jot mosolygok, milyen ostobak.
2013. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy most bizonyítani tudtam, hogy nekem van igazam. Na de ha legközelebb valami olyasmit talál ki, amit nem tudok ilyen egyszerűen bizonyítani? Akkor megszívom?... Hogy lehet védekezni az ellen, hogy holnap ne játssza el ugyanezt?
2013. jún. 18. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel egyszer már farkast kiáltott a kollégád, ezért a főnök is kevésbé bízik meg benne. Minél többször csinálja ezt, annál kevésbé.

Szóval ha legközelebb a te szavad fog az övé ellen állni, akkor nagyobb valószínűséggel hisz neked, mint neki.

2013. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó lenne, ha így történne... köszi a segítséget, talán már picit lenyugodtam.
2013. jún. 18. 13:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!