Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabályos jelentést írni...

Szabályos jelentést írni olyanra hivatkozva, aki ehhez nem járult hozzá?

Figyelt kérdés

Ellenőrizni voltam egy helyen, ahova gyakran szoktam járni (szóval ténylegesen nem a munkahelyem, hanem csak látogatónak számítok). Néha van kísérőm (hívjuk őt Andrásnak), de ezen az alkalmon nem volt. Később felhívott, hogy minden rendben volt-e. Volt egy kis probléma, amit neki jelentettek (Csaba írta ezt a jelentést), mondtam, hogy tudok róla, de nem volt annyira gyakori probléma szerencsére.

Ma hívott Csaba felháborodva, hogy Béla visszadobták a jelentést és a válaszban az indoklás az volt, hogy én jelen voltam és megítélésem szerint nem volt ilyen probléma.

Béláról én soha életemben nem hallottam, soha nem beszéltem vele. Nagyjából azt írták le, amit mondtam, csak erősen lebutítva, kontextusból kiragadva, fontosabb részek kihagyva. A telefonhívást én egy nagyjából privát érdeklődésnek gondoltam, soha nem gondoltam volna, hogy erről jelentés fog készülni. Ha ezt tudom egyrészt azt mondtam volna, hogy nem akarok semmilyen belső ügyben hivatkozási alap lenni, ha muszáj, akkor meg szerettem volna tudni, hogy mihez adják a nevem, meg akkor pontosabban fogalmaztam volna.

Jogosan akadtam ki ezen?


tegnap 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
tegnap 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!