Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben az esetben már beadnád...

Ebben az esetben már beadnád a felmondást?

Figyelt kérdés

Most hétfőn kezdtem el egy új munkahelyen dolgozni. (Határozatlan idejű munka)


A kollégák nagyon bunkók, nem segítőkészek. Alapvetően a munkát élvezem, a fizetéssel is elégedett vagyok, de még nem tudok mindent (mivel kezdő vagyok). Ha kérdezek valamit, akkor egy-két szavas válasszal lerendeznek.


Konkrét beszélgetés (szóban):

-ne haragudj, hogy zavarlak, meg tudnád mutatni, hogy ezt hogy szoktátok csinálni?

-nekünk itt nincs arra kapacitásunk, hogy mindig ott legyünk a sarkadban, oldd már meg


Ekkor odamentem máshoz, hátha segítőkészebb, erre odaszól akivel előtte beszéltem

-nem érted, hogy nekünk erre nincs időnk?


Persze, egyébként megértem, meg tényleg látom, hogy sok dolguk van, az egyik napon még ebédelni se volt idő. De akkor mégis kitől kellene megtanulnom a számomra ismeretlen dolgokat?



tegnap 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Putritelep .
tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg megoldani. Ha nem megy, akkor nem megy, akkor csak nézz magad elé, telózz.


Én mondtam a főnöknek, hiányzik XY alkatrész, kéne. Mondta, menjek körbe, valamelyik asztalon ott van. Végig kérdeztem, nem volt. Mondta a főnök, valahol lennie kell, keressem. Úgy voltam vele, chill van, és sétálgattam, leálltam beszélgetni másokkal. Persze nem volt sehol, és máshonnan vették elő.


Ha követed azt, amit a főnök mond, nem lehet baj, vagy ha mégis, akkor is tudsz mutatni a főnökre, hogy ő mondta, hogy csináljam magamtól.


Senkitől sek ell megtanulnod, ha nem adnak rá lehetőséget.

tegnap 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos húznám még pár napig ha nem is tudok semmit csinálni, amíg ki nem rúgnak mert azért csak minden nap 20-30 ezer forint a kasszára 😅
tegnap 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel az állással melléfogtál. Sajnos van ilyen.
tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Voltam hasonló helyzetben többször is. Mindannyiszor igyekeztem a helyi elvárásoknak megfelelni és beletanulni a munkámba. Minden esetben pár hónapon belül elfogadtak és tiszteletet kaptam, amiért megküzdöttem a feladattal.
tegnap 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék a főnöknek, hogy nem akarnak segíteni a betanulásban. Ha ettől csak rosszabbik a helyzet, akkor felmondanék, amint találtam jobb helyet.
tegnap 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rosszabbik=rosszabbodik
tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint amikor megkérdezem hogy mit csináljak?


"Csinálj valamit!"


Nagyon IQ-s válaszok!

tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!