Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertáltak és zárkózott...

Introvertáltak és zárkózott természetűek! Volt már munkahelyen konfliktusotok abból, hogy nem akartatok beszélgetni a kollégákkal?

Figyelt kérdés
Tehát hogy olyan a személyiségetek, hogy a munkahelyre csak dolgozni akartok bejárni, semmi kedvetek a kollégákkal trécselni, bármit is elárulni magatokról. (Esetleg ezt konkrétan meg is mondtátok nekik.) Volt már olyan, hogy emiatt konfliktusotok volt, neadjisten ki is rúgtak titeket valahonnan, pedig a munkát jól végeztétek?

ma 06:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Nekem nincs szükségem megerősítésre [...]."


Egyébként meg valószínűleg mégis, hiszen a kérdést is úgy fogalmaztad meg, hogy konkrétan negatív tapasztalatokra vagy kíváncsi, legalábbis ezt adtad meg felütésnek, kiindulási pontnak. ("Volt már olyan, hogy emiatt konfliktusotok volt, neadjisten ki is rúgtak titeket valahonnan, pedig a munkát jól végeztétek?")


Ha nem derül ki, hogy külföldön élsz, s záporoztak volna a rossz tapasztalatot alátámasztó (kért) válaszok, számodra ez akkor is megerősítette volna, hogy a kiköltözéssel helyesen döntöttél - csak számunkra, válaszolók számára nem derül ki, hogy ez a cél.

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21: Ez a része az én magánügyem, már megbocsáss! Feltettem egy értelmes kérdést, amire értelmes válasz adható.
ma 13:14
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Így van, ez a Te magánügyed, amit a kérdés és a ráadott visszajelzések formájában elénk tártál. Ez a Te döntésed volt.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Misery ***** válasza:
31%
Tök mindegy, mit jelent az introveltáltság, munkatársakkal munkaügyön kívül bármi másról beszélgetni NEM KÖTELEZŐ. Tudom ,hogy ez sokaknak bssza a csőrét, de ez van. Nem kötelező.
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!