Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosz kollektívájú munkahelyen...

Rosz kollektívájú munkahelyen keszitenél titokban felvételt, hogy megtudod miket beszélnek rólad?

Figyelt kérdés

Egy nagyon rossz közösségű munkahelyen dolgozom, ahol tudom, hogy mindenki kibeszél mindenkit, és áskálódnak.


Velem se jók, csak nyilván a szemembe nem mondanak semmit.

Úgy gondoltam, hagynék bent a pihenőben a táskámban egy hangfelvevőt, és amikor nem vagyok ott, akkor had beszélgessenek bátran maguk között.


Tudom, hogy nem etikus, de ezeket a felvételeket nem használnám fel senki ellen, semmilyen körülmények között csak szeretném megtudni hogy hányadán állok velük.

Vélemények?


szept. 30. 12:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tamogatnalak benne.
szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Nyugodtan hallgasd le őket. Így megtudod, kivel hányadán állsz!
szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld, persze sosem tudhatja meg senki.


Ha nagyon gáz a helyzet keress másik munkahelyet.

szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jól tudom, aki nem kedvel, miért nem. Ez van. Azt is tudom, ki hogyan vélekedik a másikról, én csendes megfigyelő vagyok. Jókat szoktam magamban mosolyogni, ki mennyire szánalmas. Jópofiznak egymásnak, közben meg ha lehetne kinyírnák egymást😂
szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ki sem írtam volna ide a kérdést!

Ha akarom,megcsinálom.

Hajrá!

okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#14 -es


lehet munkatársam vagy 😁

okt. 2. 11:20
 17/18 anonim ***** válasza:
72%

#16 majdnem minden helyen ez megy. 9 év alatt 3 helyen fordultam meg, 2X találkoztam olyannal, hogy valaki tényleg a másik szemébe mondja, ha valami zavarja. Egyszer pedig egy hatalmas összeveszést, majdnem verekedésbe torkollott. Az emberek egymás mögött terjesztik egymásról a legfurább, legrosszibdulatúbb pletykákat. Az energiájukat pedig abba fektetik, hogyan tehetnek azok alá, akiket nem kedvelnek. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne összedolgozni.

A mostani munkahelyem szinte stresszmentes lenne, pedig étterem. Nekem laza meló (lenne), ha csapatban lehetne dolgozni. Csak hát többen abban fáradnak el, hogy a kollegákkal vannak elfoglalva.

14 vagyok.

okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Az előző munkahelyemen nekem is nagyon jó közösség volt.

Pedig az, az a tipikus gyári összeszerelő meló volt, ahol még aztis nézték, hogy mennyi ideig vagy pisilni. Ott azért 100-an is dolgoztak egy műszakban. Közvetlen munka kapcsolatom kb 30 emberrel volt. Nagyon jól ment minden.

Azt a helyet a műszakozas miatt hagytam ott.


Most egy szolgáltató cégnél vagyok, negyede annyi munka sincs, és főnökök sincsenek a hátam mögött. Kb 15 emberrel.

és egyszerűen megeszik egymást az emberek. Nem csak engem, hanem egymást is, csak most borult ki a moslék, illetve most álltam fel, és ki az igazamért.

Szemükre vetettem, illetve kitértem arra is amit te írtál, hogy nem mondják egymás szemébe, pedig 30-40-50 éves férfi emberekről beszélünk, de én állítom hogy a nők nem tudnak ilyen tróger, mocskos módon viszonyulni egymáshoz mint ezek a férfiak.

okt. 3. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!