Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem való nekem az irodai munka?

Nem való nekem az irodai munka?

Figyelt kérdés

Idén elkezdtem dolgozni irodában közgazdász végzettséggel, viszont valahogy nem úgy dolgozok, ahogy kellene. Szoktam hibázni, figyelmetlen vagyok és sajnos szétszórt is esetenként. Motiválatlan vagyok munka közben és így délre sokszor eltompulok a sok egyhelyben üléstől. Sokszor csak bemegyek, lenyomom a 8-9 órát, valahogy “túlélem”, aztán fáradtan hazaesek és csak pihenni akarok és nincs sokszor erőm.


Ez mitől lehet? Én arra gondoltam, hogy ez az egysíkú, monoton munka miatt lehet. Amikor még más fajta munkám volt egyetem mellett, teljesen más voltam, tök jól dolgoztam és meg voltak velem elégedve.



ma 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az irodai munka nem feltétlenül monoton.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért is lehet mert nem sportolsz és sokat ülni sem jó. (Tudom mert én már nem irodában hanem office-ban dolgozom.) Ha rendszeresen sportolsz és változatosan eszel, akkor nincs ilyen gond. Valamint nagy befolyásoló tényező az alvás minősége is.


[link]

ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem 9 órát kell dolgozni hanem 3* 3 órát. Hidd el neked is egyszerűbb lesz ha szakaszokra osztod a napot. A másik trükk mindfulness. HA a jelenben vagy ahelyett hogy a végét várnád jobban elmegy a nap. ÉS óránként 10 percre állj fel mozgasd át magad.
ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit a 3-mas ír, az nagyon igaz. Nem dolgozom irodában, de az előző munkahelyemen csak ebédszünetem volt, szóval 5 óra után fél óra szünet és még 3 a végéig. Mikor hazaértem lekellet feküdnöm aludni legaláb egy fél órát, de volt az néha már egy is. Szóval ez miatt este is később tudtam el aludni az mellett, hogy sportolok. Most az új munkahelyemen pedig 2 óra után van egy 5-10 perces szünet (plusz az ebéd) és nincs ilyen problémám mikor haza érek.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
gyárban dolgoznál ennyit fizikai leterheléssel, kétszer átgondolnád hogy mennyivel jobb irodában. túlságosan el vagytok kényelmesedve
ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
#5: de a Kérdező tett azért, hogy ne egy gyárban kelljen dolgoznia, és ne azért döngesse a mellét, hogy még ennél is rosszabb élete van.
ma 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!