Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan köztetek, akik...

Van olyan köztetek, akik irodai munkáról váltottak más fajta szakmunkára?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam ismerősi körben, hogy páran váltottak irodai munkáról valamilyen teljesen más szakmunkára. Itt gondolom akár fehérgallérosról kékgallérosra is. Érdekelne, hogy köztetek is vannak-e ilyenek és hogy ez mennyire változtatott meg?

júl. 9. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem építőiparban dolgozok, vagy ilyen összeszerelések meg hasonlók de váltottam.


Szoftverfejlesztőként dolgoztam 12 évig. A pénz jó volt, csak ezért csináltam. De ezt csináltam napi 8 órában majd otthon is.

Rakosgattam a pénzem....


Aztán meguntam totálisan ráuntam, gyűlöltem bejárni a munkahelyemre.


osztottam szoroztam, középkategóriás autóm megvan, szülők meghaltak időközben így házzal sincs probléma.


rakosgatok de mire....majd 60 évesen kedjem el költeni?


Masszőr lettem. Lassan de beindult.


Sokat utazgatok változatos munkám, nincs főnök én osztom be, végre kiszálltam a székből ahol kezdtem már agyvérzést kapni.

júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Persze kulfoldre mentem.

De most tervezek kitanulni egy Magyarorszagon hasznosithato szakmat, bar meg alakul, hogy mi lesz az.

Irodai melo (multicegnel) ocsmany, ertelmetlen, haszontalan.

júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Multinál dolgoztam, saját kényelmes irodám volt, sok túlóra, de jó fizetéssel. Egy idő után már nagyon untam és utáltam, de úgy voltam vele, jó a fizu, maradok. Aztán elkezdtem betegeskedni, semmi fizikai okot nem találtak, kiderült, hogy pszichés okai vannak, akkor otthagytam az irodát. A félretett pénzemből nyitottam egy panziót, azóta szállásadó vagyok, vendéget fogadok, takarítok utánuk, beszerzések miatt rohangálok, és imádom.
júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Könyvelőből lettem fodrász, 34 évese váltottam. Nem bántam meg:)

Kolléganőm pénzügyesből lett tanítónő.

júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!