Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy szokas irodai munkában...

Hogy szokas irodai munkában szünetet tartani? Nekem még ebédidőt se akarnak engedni. Kötelezni akarnak a huzamos 9 órás ülésre.

Figyelt kérdés

Ha csak wc -n is vagyok már rám van szolva hol voltam.

Éhen dolgozok kimerulten szemem is gyullad így hátam is fáj.



#szunetek iroda
jún. 19. 11:37
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
7:30 tol leülök es még 11 kor 12 kor se engednek felállni. 12 kor 10 perc szunetet kapok a vezetők meg más kollegák meg fél órákat ebédelnek
jún. 19. 11:38
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Jogellenes, keress más munkahelyet, ezeket a g*ciket meg hagyd ott.
jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De amugy hogy lenne normális? Mik a bevett szokások máshol?
jún. 19. 11:41
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
"A Munka törvénykönyve a munkaközi szünet kapcsán csupán annyit rögzít, hogy a munkáltató 6 órát meghaladó munkavégzés esetén 20 perc, 9 órát meghaladó munkavégzés esetén pedig további 25 perc munkaközi szünetet, azaz mindösszesen 45 perc pihenőidőt köteles biztosítani a munkavállalónak."
jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
80%
Szar munkahely az ilyen.
jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a kutyát nem érdekli ki hogy szünetezik, amíg betart néhàny szabályt:

- a munka legyen kész határidőre az elvárt minőségben

- ha egy óránál több időre tűnik el valaki akkor azért illik lecsúsztatni, főleg ha épp sok a munka

- legyünk azért elérhetők, ha valami miatt ez mégse megy akkor szóljunk hogy miért tűntünk el

- megbeszélésekről ne késsünk

jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

WC-re se menj ki, - este ráérsz kivinni a húgyos vödröt az irodából...

Ha kérdeznék, miért így oldod meg, meg tudod mondani, hogy szeretnél maximálisan megfelelni...

jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyél balek. Ennyi.
jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Számítógépes munkánál van kötelezően biztosítandó pihenőidő. Nézz utána. Óránként 5 perc vagy ilyesmi, de adhatnak nem képernyős munkát addig (tehát csak a képernyőtől kell pihenni).
jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Antiszociális lény ***** válasza:

Nálunk még cigizni is ki lehet menni, ha úgy van. Nincs megszabva, hogy mikor, nincs limit, de senki semmit nem szól, ha fogod magad és kimész 5 percre egy kávéra vagy valami.. Ebédszünet pedig délben van és 1 órás.


Az nem normális, ha már zaklatnak azért, mert kimentél 5 percre a WC-re.


Én az ilyen helyet 1 hét után ott hagynám, neked is ezt javaslom.

jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!