Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy szokas irodai munkában...

Hogy szokas irodai munkában szünetet tartani? Nekem még ebédidőt se akarnak engedni. Kötelezni akarnak a huzamos 9 órás ülésre.

Figyelt kérdés

Ha csak wc -n is vagyok már rám van szolva hol voltam.

Éhen dolgozok kimerulten szemem is gyullad így hátam is fáj.



#szunetek iroda
jún. 19. 11:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azért 9 óra a 8 óra, mert az egy óra ebédidő és mindenféle egyéb szünet, és hogy kijöjjön a 8 munkaóra. Ha jól tudom, ez is a Fidesz szar húzásainak egyike volt, korábban a 8 órában benne voltak ezek a KÖTELEZŐ szünetek.
jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a többiek kétszer olyan jól dolgoznak mint te, neked meg megalszik a tej a szádban, akkor megértem, mert annyival több idő kell neked ahhoz, hogy ugyanazt a munkát elvégezd, az más. Ill. mérlegelhetsz, hogy elmész, vagy felmondanak a bélbe, gondolom, ezzel éreztetik, hogy nemkívánatos vagy.
jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem munkahely hanem rabszolgatartó munkatábor!


Ebből indulj ki:


"CSAK AZT TEHETIK MEG VELEM, AMIT ENGEDEK HOGY VELEM TEGYENEK!"


Innentől minden felelősség a tiéd: a munkahelyválasztás is!

jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Metionin ***** válasza:
59%
Még a legprolibb ügyfélszolgálatos munkahelyemen is megtartották a kötelező szüneteket, ami 2 óránként 10 perc. A mostani helyemen amikor irodázunk, 1 óra van ebédelni de amúgy bármikor fel lehet állni csak a munka legyen kész időre. Szóval valami nem stimmel azzal a hellyel, mással is ezt csinálják vagy csak téged szopatnak?
jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Másokat nem tudom mikor járkálnak, nincs valami nagy mozgás a cégnél.

Az ebédidejuket tudom fixen mert az 2 turnusos hogy fél óra.

A csopvez iranyitja ezt igy. Az igazgato meg a többi az laza lesz.rja.

A csopvez szerintem rám van szállva. Heccbol. Nehogy szunetem legyen.

jún. 19. 15:13
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

hát... mert hagyod.

Ha két turnus van, akkor egyszerű akérdés:

Első turnus előtt megkérdezed, hogy az első turnussal, vagy a második turnussal szeretne elengedni ebédelni? Ebben benne van, hogy nem az a kérdés, hogy elmehetsz-e, hanem hogy mikor, benne van, hogy figyelembe veszed, hogy ő a főnök, és nem szegülsz ellen, az engedélyével fogsz elmenni, de arra is utalsz benne, hogy el kell engednie.

jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
12 kor kapok 10 perc szunetet es lesik mikor érek vissza az irodába.
jún. 19. 15:35
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorin kommentelgetni munkaidőben bezzeg hagynak? Ha 10 perc szünetet hagynak munkavégzés nélkül, akkor egészen jól sikerült 3 db olyan 10 perces időablakot is találnod, amikor válaszolhattál. Csak nehogy levonják holnap.


Ha ez igaz, azért csinálják meg veled, mert hagyod. Mindenki más már rég kiállt volna magáért, vagy lelép, mert ez nem humánus eljárás - nem mellesleg törvénytelen is.


Mivel láthatólag nem lépsz, én a helyedben a következő alkalommal amikor nem engednek felállni, jól összehugyoznám magam, igya csak fel a széked a terméket, aztán szagolják mikor erjed. Aztán majd megírod a panaszt, hogy mi az oka. Szemtanú legyen.

jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jó/szükséges, de az említett munkahelyet kerülném.
jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!