Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az baj, ha folyama...

Szerintetek az baj, ha folyamatosan cserélgetem a munkahelyeimet?

Figyelt kérdés

Sokáig 1 helyen sem tudok meglenni. Vagy annyira taszítóak a kollégák (viselkedésük, a másikhoz/munkához való hozzáállásuk), hogy az miatt hagyom ott vagy a főnökség miatt mert én azt nem bírom, hogy lenéznek, próbálnak elnyomni. Van amit azért mert látom, hogy a fentebb jutás esélytelen és a fizetésen sem tudok már mivel extráztatni mert már mindent is megtanultam, elvállaltam ott hogy minél magasabb legyen.

10 éve dolgozom ez alatt volt már 6 munkahelyem, volt ami csak 1-2 hónap, volt ami 3-5, a leghosszabb ideig 5 évig bírtam az adott helyen. Most kicsivel több mint 1 éve vagyok a jelenlegiben de már váltanék mert ez itt úgy minden eddigi előző egyben és a fizetés is siralmas.

Szerintetek az baj, ha én így állok ehhez vagy ez még elfogadható, hogy nem nyelek le mindent és mindig csak a jobbat/jót akarom magamnak?


ma 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Ameddig találsz jobbat, nem baj. Ahol még egy átlagos próbaidő alatt kilépsz (3 hónapon belül), azt én bele sem számolnám.
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Önéletrajzomban sem tüntetem fel az ilyen 1-2 hónaposakat.
ma 15:43
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Mindent megtanultál, csak helyesen fogalmazni nem. A rövid leírásodban 9 helyesírási és nyelvhelyességi hibát számoltam. Azt sose feledd, ezzel önmagadról állítasz ki bizonyítványt és az, hogy nem tudsz helyesen magyarul írni, meghatározza a korlátaid; és talán épp ezért nem tudsz előre jutni, mert ezeket a korlátokat elérted.

Tovább kellene fejlesztened magad, mert szinte biztos vagyok benne, hogy nem csak a nyelvhelyességeden lehet fejleszteni...


HR oldalról biztos elgondolkodnék, ha olyan kandidánsom lenne, aki mászkál folyamatosan egyik helyről a másikra és megfogalmaz bennem aggályokat, hogy valóban az illető mennyire jó munkaerő...

ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
56%
12 év alatt 3 munkahelyem volt, és apám szerint én sem bírok a seggemen ülni, bezzeg ő 35 évig rendőr volt. Egy egész életen át mindennel csesztetett, emaiatt meg is romlott a kapcsolatunk. A jelenlegi érzelmeim szerint még a temetésére sem mennék él.
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Igen, baj. Rossz fényt vet rád.


De ezt te is tudod, különben nem kérdezted volna meg.

ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Hiába bohóckodsz és ironizálsz...

Esetleg nézd meg a központozást, valamint a gondolathoz illő helyes szóhasználatot.


Ha így nem érted, már akkor sem értenéd, ha minden hibát bejelölne neked valaki...


Mindettől függetlenül ilyen, vagy ennél még alacsonyabb grammatikai színvonalú a kérdések/kommentek javarésze.

ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5

Igen, ezért is kérdeztem.

Ezt minden fajta kötekedés nélkül kérdezem:

Akkor velem van a baj, hogy mindig a jobbat akarom magamnak mint anyagilag mint lelkileg? Vagy tényleg tűrnöm kellene mindent és elfogadnom ami és ahogyan van? Mert már mondták ezt. Persze ekkor is már a felmondási időmet töltöttem mert találtam egy másik melót ahol sokkal jobb fizetést ajánlottak.

ma 15:59
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Egy tényleg, BOCSI, elírtam lett volna a helyes válasz.

Semmilyen önkritikád nincs, na de majd emberedre akadsz te is, mint az ilyenek általában. Aztán lehet pislogni, mint hal a szatyorban.

ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Senkit se érdekel. Max rákérdeznek, elmondod a miértjét és pont.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy most ilyen miatt álltok belém. Megértettétek amit írtam? Meg. Tudtátok értelmezni mit akarok? Igen.

Akkor hol a probléma?

Nem fogok bocsánatot kérni a semmiért egy olyantól aki a mondandója 3/4-ével kötekedik/kioktat a másik 1/3-ával pedig a kérdésre válaszol persze azt is úgy ahogy…

Pontosan a hasonló kollégákról beszéltem. De mind1 (remélem nem baj, hogy így írtam ezt is..) nem reagálok többet ezekre.

ma 16:06
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!