Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az baj, ha folyama...

Szerintetek az baj, ha folyamatosan cserélgetem a munkahelyeimet?

Figyelt kérdés

Sokáig 1 helyen sem tudok meglenni. Vagy annyira taszítóak a kollégák (viselkedésük, a másikhoz/munkához való hozzáállásuk), hogy az miatt hagyom ott vagy a főnökség miatt mert én azt nem bírom, hogy lenéznek, próbálnak elnyomni. Van amit azért mert látom, hogy a fentebb jutás esélytelen és a fizetésen sem tudok már mivel extráztatni mert már mindent is megtanultam, elvállaltam ott hogy minél magasabb legyen.

10 éve dolgozom ez alatt volt már 6 munkahelyem, volt ami csak 1-2 hónap, volt ami 3-5, a leghosszabb ideig 5 évig bírtam az adott helyen. Most kicsivel több mint 1 éve vagyok a jelenlegiben de már váltanék mert ez itt úgy minden eddigi előző egyben és a fizetés is siralmas.

Szerintetek az baj, ha én így állok ehhez vagy ez még elfogadható, hogy nem nyelek le mindent és mindig csak a jobbat/jót akarom magamnak?


tegnap 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Egy felvetés: 3/4 + 1/3?


A lényeget előttem már leírták; pro és kontra szintúgy

tegnap 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Pro-kontra ha észreveszed kielégítem a helyesírásommal foglalkozók kötekedési vágyát. (Na ebben is meglesz a hiba? Tudom, hogy van.) 🫡
tegnap 16:15
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Egy idő után rájössz, hogy mindegyik melóhely egyforma. De ahol rosszul érzed magad, ott ne maradj, akkorse, ha vki szerint jó 35 évig csak szívni a melóhelyeden és belebetegedni a stresszbe.
tegnap 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

Na, hallod! Annyira nem helyeselték már a modik sem a bohóckodásodat, hogy már törölték is.


Ideje elgondolkozni magadon, barátom!


Ezt csinálhatod mindenhol, és akkor persze, hogy törölnek élőben is. Az életükből.

tegnap 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

#7 mind anyagilag, mind lelkileg


Mint helyett mind.

tegnap 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mind a kettő helyes 😂
tegnap 17:25
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Te valószínűleg arra gondolsz, hogy "úgy anyagilag, mint lelkileg"....

tegnap 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Régen igen, ma már nem annyira gond.
tegnap 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Most ki szemszögéből volna ez baj ? A tiedből, vagy esetleg a lehetséges munkáltatód részéről aki ezt látja az önéletrajzodban ?


Egyébként természetes hogy az ember addig keres míg nem talál megfelelőt. Láttam én már olyan csajt is aki 30 éves volt és már 13 munkahely volt feltüntetve az önéletrajzában. Nyilvánvalóan ezek a tények árulkodhatnak rólad elsőbenyomásra úgy is, hogy nem marad meg sokáig egy helyen vagy,h ogy nem tudod mit akarsz. Ezért első sorban szerintem el kellene döntened azt, hogy számodra mi a legfontosabb egy munkahelyen, amiért bejárnál mindennap dolgozni. Ez lehet a pénz, maga a munka vagy a környezet. A lényeg, hogy tisztázd le a prioritásod. Ez mellet pedig nagyvalószinűséggel minden munkahelyen lesznek olyan tényezők is, amik nem fognak tetszeni. És itt fogsz tudni aztán mérlegelni, hogy a prioritásodat megtaláltad e a munkahelyen, és képes lesz e kiegyenszúlyozni vagy elnyomni a negatívumokat, vagy pedig fordítva.

tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!