Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Reggeli 5 órás kelés jónak...

Reggeli 5 órás kelés jónak számít?

Figyelt kérdés
Hosszútávon évekig... Állandó délelőttös műszak 6-14-ig.
ma 13:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ mikor fekszel le.
ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

4:45-kor kelek, de csak heti kétszer, mert a többi napon home office van. Én már ettől is kivagyok, mert eddig soha nem kellett ilyen korán kelnem, pedig már 25 éve dolgozom. Viszont kárpótol a másik három nap, amikor ráérek 7:30-kor kelni, na ilyen viszont soha nem volt, mert mindig 8-ra jártam dolgozni és hatkor már kelni kellett.

Egy éve csinálom, nyáron sokkal jobb, mert már 4:45-kor is világos van és jó idő. Most, hogy megint kezd egyre tovább sötét lenni, kínszenvedés.

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%

Mindig van rosszabb és mindig van jobb.

Szerintem ez még mindig jobb, mint a 3 műszak, mert az teljesen felborítja az ember szervezetét. Viszont én pl. nem tudnék minden nap ilyen korán kelni, mert akkor nagy valószínűséggel a hétvégéket átaludnám.

ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha 6-re bent kell lenned, 5h-kor kelve el tudsz készülni rendben, akkor igen.
ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen jó ez.
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%

Nem jó!


A szervezet standard alvás időtartam igénye: 21:00- 06:00

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, én is 5-kor kelek, csak én 8-ra járok dolgozni. Kelhetnék később, de én szeretek itthon nyugalomban megkávézni, zuhanyozni, reggelizni, összeszedetten elindulni. :D Társasági életem is van bőven, 4-kor végzek, 10 körül szoktam lefeküdni, szóval van délután ~6 órám azt csinálni, amihez épp kedvem van, barátokkal lenni, hobbizni, rendet rakni, stb. Ha te 2-kor végzel, akkor meg van plusz két órád.
ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mi. Én tudom magamról, hogy pár hónapnál tovább nem menne ez rendszeresen (tapasztalat).
ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Misery ***** válasza:
33%
Szerintem ez átlagos, ennél csak rosszabbak vannak. Ha nem home officos vagyok, én is e körül kelek és sajnos nem bírom a korán kelést. Ha itthonról dolgozok, alhatnék 9-ig is, de mivel nyilván kipihent vagyok és nem szív le a bejárás, 6-kor fent vagyok. :D Ennyit arról, hogy milyen jó bejárni...
ma 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!