Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Reggeli 5 órás kelés jónak...

Reggeli 5 órás kelés jónak számít?

Figyelt kérdés
Hosszútávon évekig... Állandó délelőttös műszak 6-14-ig.
ma 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Kinek mi, szerintem nem jó.
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Meg lehet szokni. Egy idő után átáll a szervezeted. Csak akkor hétvégén se fogsz tudni tovább aludni. Annyit tudok javasolni, hogy feküdj le időben, mert 7-8 óra alvás az egészséges.
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én 3-kor kelek, heti 6 napon, úgyhogy igen, az 5 órás kelés nálam nagyon jónak számítana
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-asnak: Kitartást kívánok. Én nem tudnék felkelni ekkor, de még az 5 órás is problámás lesz, mert ez lesz az első délelőttös állásom.

Persze hozzászokás kérdése, de azért fura lesz az első pár napban/hétben.

ma 13:45
 5/13 anonim válasza:
79%
Ha 6-ra be kell érned és átöltözve munkára kész állapotban jelentkezni, akkor még örülhetsz is, ha elég 5-kor kelni. Feküdj korábban (9-kor, ha 8 órát akarsz aludni),vagy dölj le egy kicsit délután, bár ez könnyen ahhoz vezet, hogy elcseszed az időt, nem fekszel időben és zombi vagy reggel, úgyhogy nem ajánlom minden napra. Néhány hét alatt átáll a bioritmusod. Viszont társasági életed nem nagyon lesz, esetleg hétvégén, de akkor sem tanácsos nagyon eltérni a megszokott ritmustól.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fél 6-os kelés lenne ideális, mert ha karom, ha nem, mindig olyankor kelek. Én meg fél 8-ra járok dolgozni, szóval nekem meg egy olyan munkahely lenne jobb, ahol fél 7-kor kellene kezdeni.


Válaszolva a kérdésedre azt gondolom, hogy egyénfüggő, hogy ki milyen típus, aki korán fekvő és korán kelő típus, annak egész jó.

ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Három évig csináltam és nem bírtam megszokni, az utolsó munkanaponon is kínszenvedés volt. Szóval szerintem nem számít jónak.
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem évszaktól függ, mikor mi lenne az ideális. Nyáron jó lenne az 5 óra, télen inkább fél hét, hét óra felé kelnék, ha rajtam múlna, de természetesen nem rajtam múlik. :-)
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Szar, nekem legalábbis, utálok korán kelni. De a több műszaknál még mindig jobb, amikor minden héten máshogy kell kelned...
ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
9-kor kezdek, 8.52-re van állítva az ébresztőm, ha épp normál mennyiségű meló van. Nem örülnék a hajnal 5-nek.
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!