Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szálljak szembe egy...

Hogyan szálljak szembe egy ilyen kolléganővel?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozok, lejárt próbaidővel, a nő bőven 40+os és én meg 24 éves (én vagyok az egyetlen 25 év alatti


Tudja hogy ezért többet keresek, ezért rendszeresen felgmázik, beszólogat teszi a megjegyzéseket rám, személyeskedik. Ha a legapróbb hibat vétem (Pl. Kiesik a kezemből valami.) jelentgeti a főnöknek, aki tudja hogy semmiség (szerintem ismeri a nő természetét!) ezért nincs probléma, a főnököm nekem még nem szólt semmiért!


De ez a rohadt nő próbál kiutálni, és nem nyugszik, 2 hete kitalálta hogy szabotálni kezdi kész darabokat amiket elkészítettem, aztán küldik vissza selejtként azt, amit 7 hónapja csinálok, és én tudom hogy rendben volt! így bosszúskodik!


Bebízonyítani nem tudom, ezért nem szólok csak nyelni tudok!


Mit tegyek?



#munkahely #Szemét kolléganő
ma 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha fiatalabb lenne azt mondanám, beszélgess el vele a mosdóba, de lehet így se ártana.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
92%
Viselkedj vele ugy ahogy o veled, ennyi, a lelked is megnyugszik
ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Én lehet szólnék a főnöknek hogy van egy ilyen kolléga.


A beszólogatásaira meg siman vissza tudsz szólni.

Nem tudom miket szól be,de válaszként annyit mondhatsz,hogy "nekem mégis több a fizetésem", vagy " én legalább fiatal vagyok".

Ezekre nem nagyon tud visszaszolni,bár a hangulaton nem javit.Marad a főnökkel valo beszélgetés.Lehet ő is látja hogy nem csip az a nő ha mindig csak ő szól.

ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja vagy mond neki, hogy lehet de neked akkor is jobb segged van ha több a selejted, és a főnökség azt is nézi, nem csak a munkát:P

Mindegy ha nem így van, csak érzi hogy neked is van szád:)

ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég kétbites lehet, ha a kor miatti adókedvezmény miatt haragszik rád.


Én a helyedben az egyik ilyen beszólásánál csak nézném egy darabig, kifejezéstelen tekintettel, pislogás nélkül. Majd szó nélkül otthagynám. Vagy addig nézném, amíg nem szólal meg.

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak bámuld gyakran folyamatosan és ne szólj semmit. Vagy a kocsija kipufogójába dugj egy krumplit.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Könyörgöm, válaszolók! Ezeket nem tudja kimondani, hiszen ehhez önbizalom kell. A "hogyan" fel sem merülhet annál, akinek van önbizalma. Az ott, abban a helyzetben lerendezi. Nem idegenektől várja a megoldást.

Eszközt is tudtok adni a kérdezőnek?

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


Hát egy ilyet tudok neki rendelni.

ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Visszaszóltam neki!


Most ezzel elértem azt hogy belémkötöttek a többiek is!


Lehívták a főnököt is!


Ez már 20 éve ott van, "be van betonozva"!


"Mit akarok én? Nem érek fel az ő 20 éves tapasztatával!



Nehogy azt higgyem hogy olyan fontos vagyok mint ő!" És hasonlók!

ma 13:33
 10/14 A kérdező kommentje:
7es ez nem ömbizalom kérdése!
ma 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!