Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minek nevezik azt a viselkedés...

Minek nevezik azt a viselkedést,amikor a főnök a kolleganőt kiabálja le,de tudod,hogy ok nélkül ez neked szól?

Figyelt kérdés
Mostanában kb.2 hete ez folyik a munkahelyemen. Sőt,reggelente kitalálja,hogy aznap még plusz feladatokat is ad,mközben a sajátoddal így nem leszel kész időben és rohanva kell csinálni mindent.Ezt tudja ő is. A kolleganőket ellened hangolja. Ez külföld és fizikai munka.

szept. 14. 05:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kollegákkal látjuk azt ha a vezetők akarnak kollegák kötti feszultséget generálni. Mindig ki vannak beszélve.
szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez itt nem megoldás.Különböző nemzetiségű a kollektíva,van aki a nyelvet sem beszéli. Van aki szeret a vezetőség felé " nyalni".

A vezetőségnek miért jó,ha szítják egymás ellen a dolgozókat?

szept. 14. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet úgy látja lassú vagy, vagy ezt mondják rólad a hátad mögött.

Én is voltam ilyen munkahelyeken, külföldön, mindig az lett a vége, hogy kirúgtak.

Kár volt a gőzért. Akkor is kirúgtak, ha beálltam lábtörlőnek, akkor is, ha kiálltam magamért. Egy munkahelyen sem maradhattam.

Szerintem belejátszott az is, hogy mindenhol pechem volt és rohadtakkal találkoztam. Akik ok nélkül gyűlöltek, állhattam fejre.

Persze kívülről úgy néz ki, hogy sehol nem álltam meg a helyem és persze, mindenki arra gondol, hogy az en hibám, akinek elmesélném, ha hülye lennék, de nem teszem, mert nem érdekel már, hogy ki mit gondol!

Hamarosan remélem betegnyugdíjaznak és kész vége!

szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is pontosan így gondolom,hogy rosszakat mondanak a hátam mögött ,mivel a fajtájukbol szeretnének oda hozni még egy kolleganőt.Igazából nem is bánnám már,ha kirúgnának,mert magamtól biztos,hogy nem megyek el.Akkor nem kapnék munkanélkülit. Megvárom míg kirúgnak,csak az önbecsülésem a béka segge alatt van így,mivel tudom,hogy jól csinálom a munkámat és becsülettel.Bár 2 napja valahogy úgy vagyok vele,hogy nem érdekel. Igazad van ,fejre is állhatok .
szept. 16. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha arabokkal vagy az a saját fajtáját akarja hozni, és kitúr ígyis úgyis pofadba vigyorogva. De sok más nép is ugyanígy gondolkodik, szamukra nem létezel.

Egyszóval is: nem vagy magadnál otthon. Emberségre ne számíts, nem tudnak veled azonosulni, mert idegen vagy, nem vagy olyan mint ők, nem vagy “ember”, egyedül amire számíthatsz, az amire a törvény alapján jogod van, az lesz a tiéd!

szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!