Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ültettek már el ok nélkül a...

Ültettek már el ok nélkül a kollégád mellől?

Figyelt kérdés
2023. szept. 6. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Csak én nem értem a kérdést????


Mindenkinek megvan a munkahelye, nem a kolléga mellett, hanem távolabb - elülni meg nem igazán lehet a bútorok meg a szoba mérete miatt

2023. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Utoljára általánosban ültettek el a padtársam mellől, de akkor is volt oka, mert pofáztunk óra alatt.

Munkahelyen max az történt, hogy átrendezték az egész irodát, csereberélték a csoportokat, és így más mellé kerültem.

2023. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Még általánosban engem is. Az első héten mindenki oda ülhetett ahova akart, utána viszont a tanárok első dolga volt engem elültetni az aktuális padtársam mellől, mert baromi rosszak voltunk xD
2023. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Több alkalommal volt a munkahelyen szobaátrendezés, költöztetés. Nálunk a főnökség határozza meg az irodai szobabeosztást.

Volt amikor tetszett az átrendezés, volt amikor kevésbé, de aki professzionális, az nem panaszkodik ilyen kisiskolás dolgokra, hanem végzi a munkáját a munkahelyen.

2023. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Homeofficeban hogy ültessen át? :D
2023. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudod mi a céges jelszó?
2023. szept. 6. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint suliban?
2023. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ebil vagy?

(e-bil azaz eszàmla)

2023. szept. 6. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!