Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezzek egy munkahelyre...

Jelentkezzek egy munkahelyre ahol dolgozik egy olyan személy aki ok nélkül “utál”?

Figyelt kérdés

Szóval én szobalánynak jelentkeznék egy hotelbe, ő meg ott pincér.

Régen barátok voltunk, aztán elköltözött másik városba, azóta csak bámul ha meglát még köszönni se képes. Én nem artottam neki.


2021. nov. 3. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Ő lent van a restaurácián, te meg fenn a szobáknál.

Ha mégis összefuttok a munkahelyen belül, úgyis csak elhaladtok egymás melett. Ne foglalkozz vele, ne egy gyökér miatt ne vállalj egy munkát, akivel úgysem fogsz találkozni napközben.

2021. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azt írták, hogy egyszeri étkezés van, gondolom akkor le kellene menni az étterembe vagy nem tudom. Én meg olyan vagyok, hogy valaki utal és akkor bujkalok előle, nem tudom miért.
2021. nov. 3. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ülj másik asztalhoz.

Vagy ha kaja közben cseszeget, vágd hozzá, hogy "magyar ember evés közben nem beszél!"


Ne légy ilyen tutyi-mutyi.

A szobalánykodás is tud stresszes lenni, akkor ott mit fogsz csinálni??

2021. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!