Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Skincare Junkie csoportban...

A Skincare Junkie csoportban miért utasítják el a jelentkezést minden ok nélkül?

Figyelt kérdés

Mindent megválaszoltam, egy pár napja akartam csatlakozni, hiszen a csapból is az ő hirdetésük folyik. Hallottam már rosszakat az adminokról, de azért ez nagyon gáz.

Mire fel vannak mégis ilyen nagyra magukkal?



#bőr #arcápolás #Skincare Junkie
2021. febr. 5. 12:30
 1/10 anonim válasza:
100%
Valoszinuleg nem jo valaszokat adtal. Maskepp miert utasitananak el?
2021. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
11,5 ezer tagnak sikerült, nem hiszem, hogy az adminokkal van itt a gond. Oké, hogy megválaszoltad a kérdéseket, de biztos, hogy jól is?
2021. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Gondoldd át, szent megmondónkról (OSz) nem írtál-e valami rosszat, vagy egyet nem értő megjegyzést más bőrápolási csoportokban.
2021. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
El kell olvasni a szabályzatot és akkor be tudsz lépni.
2021. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
megadtad a jelszót ami el van rejtve a leírásban? mert én elsőre elsiklottam felette, de másodikra amikor beírtam simán beengedtek..
2021. febr. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Màr be tudtam lépni végül.

Viszont iszonyú bunkó emberek vannak ott, tipikus neveletlen hülye miss pi....csák. Még nem is a moderátorokkal van a baj, hanem egykét csoporttaggal. Úgy látom nagyon fenn hordják az orrukat egypáran.

2021. febr. 19. 08:16
 7/10 A kérdező kommentje:

Azok a gyökerek akik minden posztot kiröhögnek, meg most legutóbb egy 90 éves néni képét lekövérezte valami szürke kisegér csaj.

Szerintem nekem elég is volt ennyi a nagy skincare dologból, inkább szakértőket kérdezek, ezek a hülyék meg az okosszépséggel együtt mehetnek a fenébe.

2021. febr. 19. 08:18
 8/10 anonim válasza:
29%
Egyetértek. Szerintem ilyen reddit skincare addiction szerű hangulatot akarnak, csak már túl szabályozzák az egészet. Egyszerűbb ha utánajársz mindennek magadtól, külföldi oldalakon nagyon hasznos tanácsok vannak csak ugye a termékek, amikhez itthon hozzátudsz férni az nem ugyanaz, árban pedig sokszor bőven a többszöröse. Egyszerűen az itthon arcápolási kultúra sehol sem tart. Itthon ez inkább luxusként van kezelve és az emberek hozzászoktak hogy 10 ezreket fizetnek krémekért, miközben USA-ban meg vesznek 5 tégely fél literes Cerave krémet, mert éppen akciós volt, szóval nagyon nem ugyanaz és ezzel a Kelet Európai mentalitással nem is nagyon fog változni a helyzet. Ebben a csoportban is csak azokról a termékekről beszélgetsz, amit engednek, mert érdekük van benne, szabadon nem írhatod le a véleményed semmiről...
2021. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek. Ki is léptem a csoportból.
2021. febr. 24. 19:51
 10/10 anonim válasza:
40%

Egyik ismerősömet is kirakták a csoportból, mert okosszépséggel nem értett egyet és kifejtette a véleményét normálisan és nem bantóan másik platformon. Mondjuk nem is volt sehol kikötés, hogy ennek így kellene lennie, ezért nem tudom hova tenni a dolgot. Azt sejtettem, hogy okosszépség és a skincare junkie csoport közel hasonló gondolkodásmódon vannak, de hogy ennyire függjenek egymástól, azt azért nem.

Nem is az adminok meg moderátorok miatt voltam ott, hanem a tök normális tagok miatt, akik még hozzá is tettek a csoporthoz.

2021. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!