Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért undok es flegma valaki,...

Miért undok es flegma valaki, ok nélkül?

Figyelt kérdés
En mindig minden munkatarsammal kedves vagyok

2023. márc. 22. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen jó, ha kedves az ember, mert kihasználják emiatt.

Lehet belédzúgott, lehet, hogy nem akarja, hogy foglalkozz vele - bár munkatársak vagytok, ezt figyelembe kellene vennie.

2023. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
A nők mindig flegmák és undokak a nem pénzes pasikkal.
2023. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok es pár női munkatársaim viselkedik gázul velem
2023. márc. 22. 23:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Irigy k.vák.
2023. márc. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor hallottam már hogy sok nő egy csinosabb vagy kedvesebb másikat konkurenciának nézi és ezért viselkedik vele indokolatlanul bunkón.De magánéleti problémák is állhatnak mögötte amit másokon akar levezetni pl magánkapcsolati problémák,boldogtalanság munkahellyel vagy az élettel kapcsolatban stb
2023. márc. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kilógsz a sorukból, ez a baj...velük legyél olyan, amilyenek ők veled, hiszen mindenki azt szereti, amilyen az adjon Isten, legyen olyan a fogadj Isten;)
2023. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nemtől függetlenül a többség frusztrált, és ezt másokon vezeti le.

Nőknél meg sokszor az irigység is közre játszik.

A túlsúlyos mérnök kolléganőm például nagyon kritikus a fiatal jó alakú nőkkel, valahogy mindegyikben talál valami hibát.

2023. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert nem a saját életükkel foglalkoznak, hanem a problémájukkal amit másokra vetítenek. Ezeket hívják önértékelési hibás genetikai hulladéknak. Az ego hajtja őket mások alázásával, mert tudják h munkahelyen kívül a kutya nem foglalkozik velük. A munkahelyet használják ki, mert ugye ott sokan muszájból dolgoznak, így kénytelenek elviselni. Fogd föl a munkahelyet egy nagy církusznak, ezeket az embereket meg bohócnak. Tök jó, nem? Szórakoztatnak, s még fizetnek is érte 😃
2023. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne legyél kedves velük. Én is empatikus vagyok mások felé és mindig én szívok utána. Mostanában próbálkozok azzal,hogy ha ők így,akkor én is úgy. Nem érdemes kedvesnek lenni,mert visszaélnek vele. Vagy próbálj teljesen közömbös lenni. Mindkettő nehéz egy alapból kedves embernek,de ez a társadalom nem érdemli meg,hogy segitőkészek legyünk.
szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!