Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen baja van a kolléganőmnek?

Milyen baja van a kolléganőmnek?

Figyelt kérdés
Idönként olyan kómásan jár be mint akit agyonvertek, olyankor ötpercenként wcre megy, nem tudjuk mit csinál ott. Néha teljesen dekoncentrált, utána pedig hirtelen felpörög. Szerintünk szed valamit. De vajon mit? És hogy segithetnénk neki?

szept. 13. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Lehet fel van fázva. Vagy betétet cserél. Lehet hétfő reggel még a háta kozepére se kivánja a munkát, aztan nagynehezen hat a kávé leköti vmi feladat stb.


Ugy birom mikor a sok barom elméleteket gyárt hogy ki mit csinál a wc n is.

szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ti komolyan arról susmusoltok a munkahelyen, hogy a kolléganőtök a WC-n éppen vizeletet vagy székletet ürít-e? Az igen! Én meg még azt hittem, a cégnél, ahol régebben dolgoztam, nincs hülyébb hely, de most rájöttem, van. Hacsak nem ugyanarról a cégről beszélünk...
szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg mindig magyarázkodnom kell, hogy miért csak ritkán megyek mosdóba. Amúgy azért, mert utálok idegen helyen, vagy olyan helyen menni wc-re, ahol sokan megfordulnak, ezért csak akkor megyek ki, ha már nagyon kell, inkább kevesebbet iszom napközben. De őrület, hogy ezt figyelik a kollégák és szóvá teszik.
szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most burkoltam arra utalsz hogy a wc-n felszív egy csíkot? Kérdezz rá.
szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Céges kávé sok embert felébreszt.

Félig a koffein, félig az, hogy meghajt és budira kell futkosni.

Én fél órákat ülök mert nincs kedvem 5 percenként visszafutni.


Hetente át kéne mosni rendesen a kávégépet.

szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. napi négyszer kell kábelt fektetni. Elég csak egy csokit enni, máris tolja a friss az avast. Ez mindig is így volt, soha nem értettem, hogy mások hogy képesek pl. addig tartogatni, amíg haza nem érnek.

Ha valaki rákérdezett, hogy már _megint_ wc-re megyek, akkor mindig elmondtam, hogy igen, megyek szarni, és mikor visszaértem, akkor jó részletesen el is meséltem a kotnyeles istenbarmának, hogy milyen volt.

Elég hamar leálltak a megjegyzésekkel.

szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igy indulnak a pletykak... Miert nem a meloddal foglalkozol a kollegano helyett? Kerjetek meg munkat, ha ennyire raertek figyelni a masikat!
szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4-es! Igen erre gondoltam pont. Nem is a pisilési szokásait firtattam, csak néhányan nem tudnak szöveget értelmezni.
szept. 21. 11:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Soha, ismétlem, soha nem fogod észrevenni, ha valaki drogozik, függő, vagy étkezési zavara van. hétköznapi, "normális" esetben legalább is biztosan nem, de ha nem magasan funkcionáló, akkor úgyis képtelen elvégezni a munkáját.

Mondom ezt úgy, hogy én mindhármat csináltam, mindhárom a retyóhoz eléggé erősen köthető, és soha, senkinek nem tűnt fel. Szerinted ennyire egyértelműen csinálná? Komolyan? Azt hiszed, hogy csak orrba lehet felszívni a pörgetőket, és csak a retyón? Simán kiraktam a spuri csíkot a táskám alján lévő telefonon, felpusziltam. Matattam a táskámban, senkinek nem tűnt fel. És nem voltak karikás szemeim, sőt, mindenki szerint életem legjobb formájában voltam.

A kolléganődnek magánéleti gondjai vannak, illene leszakadni róla, és nem nézegetni, hogy hányszor megy egy nap hugyozni.

szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!