Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Féltékeny rám a kolléganőm,...

Féltékeny rám a kolléganőm, mert úgy gondolja, tetszem a kollégának akiért odavan. Ti hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés
Kolléganőm odavan egy férfiért, aki másik csoportban dolgozik, de nagyon közeli kapcsolatban állunk vele. Közös bulikra is mindig elhívjuk. A legutóbbi bulin mondta nekem a kolléganőm, hogy szerinte én tetszem a kollégának. A buli végén mind egyszerre indultunk haza és együtt mentünk az ominózus kollégával, mert nagyon közel lakunk egymáshoz. Kolléganő azóta mindenféle poénosnak szánt megjegyzést tesz, hogy én mindenre kapható vagyok stb. (Ez kicsit vicces, mert ő idegenekkel jár össze szexelni és erről beszélni is szokott mindannyiunk előtt.) Biztos vagyok benne, hogy még két kolléganőt bevont ebbe a pletykába. Igen egyértelmű volt, hogy arra célozgat, hogy lefeküdtem a kollégával és a másik két kolléganő is látványosan nagyokat röhögtek ezeken a poénokon (ők amúgy nem vettek részt a buliban). Próbáltam úgy tenni, mintha olyan sötét lennék, hogy nem esik le mire célozgat a kis poénjaival. Nem tudom, mennyire célravezető ez a taktika. Mellesleg természetesen nem feküdtünk le, egyáltalán nem próbálkozott be a kolléga.
aug. 14. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki egy kick-box meccsre.
aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1

Ja, és miután kiüti, szerezze meg a csávót és látványosan enyelegjen a kolléganő előtt a pasival:)

aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy rejtett nárci tipikus előadása, és a lejárató kampányod már jóval korábban elindult ellened a háttérben. Ezt a nőcit magadról nem igen fogod tudni levakarni.Két dolgot tehet: kategórikusan mindenki előtt kijelented, hogy számodra a munkahelyi kapcsolat egyrészt tabu, másrészt megveted az olyan embereket akik a munkahelyükön keresnek egyáltalán partnert. Mindenki előtt, a szemébe nézve. Innentől kezdve, szó szerint a köszönésen kivül semmi kontakt az illetővel. Semmilyen információ magadról, munkádról, ha pedig jön "barátkozni" akkor hajtsd el-sok munkára való hivatkozással és sose érj rá számára. "Kolléganő azóta mindenféle poénosnak szánt megjegyzést tesz, hogy én mindenre kapható vagyok stb." Ilyen előadáskor szintén a szemébe nézve csak annyit jegyezz meg számára: tükörbe néztél, magadról beszélsz? mert ha rólam, akkor az igazat, csakis a szintiszta igazat-úgy érdemes-szintén mindenki előtt. És lépj tovább..
aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig amúgy nagyon jóban voltunk és mi voltunk ezeknek a buliknak a szervezői (pár havonta van). Nehéz lesz elkerülni őt, max ha többé nem tartunk ilyet. Ami nem lenne túl kellemes, ezek a ritka alkalmak voltak csupán, amik kimozdítottak itthonról. Messziről költöztem ide, nincs kivel elmászkálnom. :/
aug. 14. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez szóról szóra így történt én távolságot tartanék tőle, és vigyáznék ne nyírjon ki a munkahelyről.. (aki ilyet mond másról, hogy mindenre képes önmagát írja le)

Egyébként fogadj meg egy tanácsot: minden esetben a legjobb játszani a hülyét. Mintha nem tudnál semmiről. Mindenhol. :)

aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4 Ezzel az emberrel ne barátkozz, inkább maradj egyedül, és keress tovább normális társaságot. De ezt semmiképpen ne engedd magadhoz közel.
aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!