Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy kolléganőm bejelöl...

Ha egy kolléganőm bejelöl Facebook-on akkor azt szeretné,hog ráírjak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kolléganőm sokat beszélünk a munkahelyemen,sokat nevetünk.

De tudom hogy van párja ezért soha nem is adtam jelét,hogy akarnék tőle bármit.

Magától mondta,hogy bejelöl facen és be is jelölt.


Visszajelöltem de most zavarba vagyok,logikusan ha valaki magától bejelöl akkor szerintem szeretne velem beszélni.

Viszont párkapcsolatban van és talán nem kellene ráírnom



aug. 15. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen megvárnám amíg ő ír, de magánvélemény.
aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen beszélgetés céljával jelölnek be embereket. Főként csak mert ismerik.
aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de a facebook tulajdonképpen mire való?
aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
1. Sokan csak azért jelölnek meg valakit, mert ismerik, vagy mert szeretnek ismerősöket gyűjtögetni, de aztán egyetlen szót sem váltanak vele üzenetben. 2. Túlagyalod az egészet. Attól, hogy jól érzitek magatokat, még nem feltétlenül akar ennél többet. 3. Ha mégis flörtölgetne a párja mellett, kikacsintgatna a kapcsolatból, akkor még ha össze is jönne veled, valószínűleg melletted is ugyanezt csinálná. Kellene neked egy ilyen nő?
aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon azt jelölik be általában az emberek, akit ismernek. Ha jön magától a beszélgetés, az jó, de nem hiszem hogy kifejezetten ilyen célból keresett volna meg a platformon
aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, csak simán látni akart fb-on.

Ne képzelj bele ebbe sokat...

aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek sok félék, a gondolkodásuk és motivációik is sok félék lehetnek és amíg nem mondják ki, hogy mit miért csinálnak, addig legfeljebb találgatni tudsz a saját gondolataid, véleményed és reményeid szerint. Vagyis a saját belső világod vetíted ki a másikra, miközben fogalmad sincs, hogy ennek van-e bármi alapja.


A Facebookot sokan azért használják, hogy lássák, mások mit osztanak meg magukról. De sokan csak gyűjtögetik a minél több ismerőst és ezen kívül nem is nagyon nézik, hogy ki mit oszt meg. Illetve akinek nagyon sok ismerőse van, annál egyre jobban elvész a sok megosztás között mindenkié. Akikkel nincsenek interakciók, azoknak a posztjait egyre kevésbé mutatja a FB algoritmus.


Nem kizárt, hogy valaki beszélni akar a másikkal, de ennek általában van egy egyértelmű jele: beszél vele. Aki nem teszi, akkor valószínűleg nem is akar beszélni...


Lehet, hogy valaki azért jelöl be, mert reméli, hogy majd te ráírsz, mert ő nem mer/akar kezdeményezni. De mivel ezt nincs módod megtudni anélkül, hogy ő valami jelét adná, ez sosem fog kiderülni. Legfeljebb, ha rákérdezel, de akkor fel kell vállalnod, hogy kiderül, nem is akart tőled semmit és így még kellemetlenebbé válik a helyzet, ezért nem fogod ezt tenni...

aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!