Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szálljak szembe egy...

Hogyan szálljak szembe egy ilyen kolléganővel?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozok, lejárt próbaidővel, a nő bőven 40+os és én meg 24 éves (én vagyok az egyetlen 25 év alatti


Tudja hogy ezért többet keresek, ezért rendszeresen felgmázik, beszólogat teszi a megjegyzéseket rám, személyeskedik. Ha a legapróbb hibat vétem (Pl. Kiesik a kezemből valami.) jelentgeti a főnöknek, aki tudja hogy semmiség (szerintem ismeri a nő természetét!) ezért nincs probléma, a főnököm nekem még nem szólt semmiért!


De ez a rohadt nő próbál kiutálni, és nem nyugszik, 2 hete kitalálta hogy szabotálni kezdi kész darabokat amiket elkészítettem, aztán küldik vissza selejtként azt, amit 7 hónapja csinálok, és én tudom hogy rendben volt! így bosszúskodik!


Bebízonyítani nem tudom, ezért nem szólok csak nyelni tudok!


Mit tegyek?



#munkahely #Szemét kolléganő
ma 10:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Önbizalom!*
ma 13:35
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem írhatom meg melyik gyár, de egy olyan hely ahol 30 éve nem vettek fel állítólag senkit!


"Szerencsés" ezt mondta a Hr 7 hónapja!

ma 13:38
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos a tápláléklánc alján vagy. Amint betöltöd a 25-öt, találni fognak más indokot.
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Karcold össze az autóját!


Ha a nő házas, akkor egy csokor rózsát küldetnék ennek a kolléganőnek be a munkahelyre, olyan szöveggel, hogy jó volt vele, aláírás pedig egy férfinév lenne. Legyen csak pletyka tárgya ez a nőszemély!

ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem akarják, hogy ott legyél.... :(
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy tudj visszaszólni, le kell menni az ő szintjére. Abban meg tagadhatatlan, hogy van negyven év tapasztalata, neked meg nulla.

Ennek az asszonynak nyomorult, szomorú élete van. Ebből nyeri az önbizalmát, hogy másokat megaláz. Feletted áll? Valami minőségellenőr? Mert, ha nem, akkor jogod van megmondani neki, hogy a supervisor azt mondta, elégedett a munkáddal, ő hiába is bíralja felül. Ha feletted áll, akkor nyelhetsz továbbra is.

Vagy megkéred az illetékest, hogy osszon át másik műszakba, mert bullying áldozata vagy.

ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Utolsó nem áll felettem, melettem dolgozik.



Csak 1 műszak van sajnos!

ma 16:29
 18/18 anonim ***** válasza:
Fogadd meg a 14es tanácsát, továbbá a helyedben én a főnök nevét írnám rá XDDD
ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!