Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan kollégátok,...

Volt már olyan kollégátok, akivel egyszerűen nem tudtatok együtt dolgozni, hiába is próbáltatok vele zöld ágra vergődni, mi lett?

Figyelt kérdés
Nekem most van egy ilyen kollégám. Mindig ügyelek arra, hogy korrekt és kedves legyek, de ezzel együtt is folyton panaszkodik és mártírkodik, ellenkezik és ami a legrosszabb: lassan és hanyagul dolgozik. Hogyan lehet ilyesvalakivel együtt dolgozni?

#munkahely #munkatárs #személyiségzavaroa
szept. 10. 21:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8: köszönöm a részletes válaszokat.
szept. 10. 23:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Hál Istennek ilyen extrém nem volt, de problémásak már voltak. De már megtanultam őket kezelni.
szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hotelszektor. A vége az lett, hogy lejárt a szerződésem (csak egy szezonra szólót kötöttünk), aztán nem szerettem volna hosszabbítani, pedig ők vevők lettek volna rá. Csak részben amiatt a munkatárs miatt nem kívántam maradni.


Egy ideig tűrtem a viselkedését, részben, mert korban az anyám lehetett volna, másrészt, mert akkoriban nem tudtam még kiállni magamért. Lekezelő volt, bunkó, szándékosan keresztbe tett nekem, meghazudtolt, ha hibázott, rám próbálta kenni, meg elég sok hibával is dolgozott, és még ő mártírkodott.

Egyik nap meg sorra halmozta a hibákat, az egyik nagyobbért meg ráadásul majdnem én kaptam, és akkor jutottam el arra a pontra, hogy felemeltem a hangom és megmondtam neki, hogy eddig tűrtem, de innentől fogva nem fogom annyiban hagyni, hogy így viselkedik velem, amikor nem ártottam neki sosem. Szabályosan kiabáltam vele, ami nagy szó nálam. És ott kimondtam neki mindent, amit addig nem.

Utána hetekig nem nézett a szemembe, eleinte még le is hajtotta a fejét :D Olyan is volt, hogy mikor bementem valahova, ő sürgősen kiment onnan.

szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Volt tobb is. Ha tudtam kirugadtam (altalaba az ilyen ember mast is, fonokot is zavarja) Ha meg muszaly volt egy darabig elviselni (ugyse marad sokaig) akkor meg csak a munka rameso reszet vegeztem segitseg nelkul es csak munkaval kapcsolatos kerdesre valaszoltam par szoba azon kivul meg szrtam ra mit mond v csinal, levegonek neztem
szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!