Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál olyan munkahelyen...

Dolgoznál olyan munkahelyen ahol párok/házastársak azonos épületben/irodában/műszakban vagy azonos részlegen dolgoznak együtt?

Figyelt kérdés

máj. 27. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így önmagában nem lenne számomra probléma. Dolgoztam olyan cégnél ahol rengeteg ilyen volt és nem volt probléma ebből. Persze akikkel volt, tehát a munka kárára ment a dolog vagy összeférhetetlenség már átment az elviselhetetlen szintre akkor külön rakták őket egyből, ott nem volt egyszeri figyelmeztetés, meg plusz esély. Baj volt velük már átkerült az egyik a másik műszakba.

Ahol most dolgozok ott például ezt nem engedik meg. Ha egy műszakban akarnak járni azt megengedik de külön részlegen szigorúan, ha irodai állományba mennek így akkor vagy külön épület vagy emelet, de semmiképp sem lehetnek egy légtérben.

máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokan a cégnél találtak egymásra, vagy egyikőjük már itt dolgozott és később követte a házastársa, párja is.
máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most is ilyen környezetben dolgozom, több pár is van. A 2 legkedvesebb kollégám is egy házaspár.
máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Psycho ***** válasza:
100%

Nálam a munkahely kiválasztásánál ez olyan szinten súlytalan kérdés lenne, hogy minden bizonnyal eszembe sem jutna, hogy ezt mérlegeljem. Szóval a válasz az, hogy igen (mert amúgy egyáltalán nem izgatna).


Számomra inkább más szempontok determinálnák, hogy oda akarok-e menni, vagy sem.

máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem opcionális, - kénytelen vagyok ilyen közegben dolgozni.

Volt is balhé, amikor a valaki felségének feladatot adtam, - na nem mintha túlzottan érdekelt volna a hiszti. Közös főnökünk előtt folytatódott a műsor, ahol maszatolással, - félreértés színlelésével - sikerült kihátrálnia a valakinek a balhéból, de igazat nem kapott. Ennyiben maradtunk!

Mindenesetre nem véletlenül hívják ezt a szituáció összeférhetetlenségnek, - ezt az én esetem is bizonyította, amikor egy nálam tanultabb ember nincs tisztában senkinek sem a feladatával a munkakörnyezetében és úgy próbál rendezkedni. Szálka azért lehetek a szemében, mert én viszont tökéletesen tisztában vagyok a feladataimmal és a jogköreimmel! Sakk-Matt!

máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!