Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1 hónapig dolgoztam alkalmit.e...

1 hónapig dolgoztam alkalmit.első nap a jelenléti aláírásánál azt láttam amit végig:az ívek az összes létező adatainkkal ott hevertek együtt egy bugyiban,az nézte végig a másikét vagy fotózta le aki akarta.élhet vele vissza valaki?👇

Figyelt kérdés

taj, adószám, szül.adatok anyja neve vagyis MINDEN ott volt szabadon, el is hűltem magamban rendesen.

eljöttem onnan de ez az egész nyugtalanit mivel akadt pár rossz szándékú mocsok aki kipécézett ezért is jöttem el.vissza élhet valaki az adataimmal? a jelenléti ott maradt szabadon továbbra is.



jún. 22. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Ezekkel az adatokkal hogyan lehet visszaélni? Komolyan kérdezem. Ha valaki megtudja, hogy mondjuk 1983-ban születtél és a taj számod 110-071-801, akkor mi lesz?
jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hu ez épitő volt 1es!

itt nem csak ennyi volt hanem MINDEN.

jún. 22. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Adatvédelmi törvény tiltja!

Szigorúan bizalmasan kellett volna az adataitokat kezelni.

Simán feljelenthető a volt munkahelyed.

jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel őket!
jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát annak már annyi.

utólag semmit nem lehet tenni.

visszacsinálni nem lehet.

max felhívom rá a figyelmet és a fejvadász cég még keresztbe tesz nekem a további munkakeresésnél.

az érdekel h mit tudok tenni h az ezután lehetséges visszaélést elkerüljem: letiltás, illetéktelen adatlekérés, hozzáférések letiltása stb.

jún. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!